"Jumping Kangaroos!" aneb norští ShredBots diktují v Austrálii

Partička ShredBots je zpátky a hned začátkem sezóny pěkně zostra. Norská banda natočila záběry v australském resortu Perisher (nejen během závodu The Mile High) a vznikl tak edit, který se dá nazvat norskou kanonádou triků. Mimo jiné uvidíte Triple Corky v podání Ulslettena a Sandbecha nebo třeba bs 450 do boardslidu od Badertschera. Seznam herců mluví za vše: Torstein Horgmo, Per Iver Grimsrud, Torgeir Bergrem, Emil André Ulsletten, Gjermund Bråten, Ulrik Badertscher, Sondre Hylland, Silje Norendal, Helene OlafsenStåle Sandbech. Autorem videa je Leo Cittadella. Check it!

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.