"Jumping Kangaroos!" aneb norští ShredBots diktují v Austrálii

Partička ShredBots je zpátky a hned začátkem sezóny pěkně zostra. Norská banda natočila záběry v australském resortu Perisher (nejen během závodu The Mile High) a vznikl tak edit, který se dá nazvat norskou kanonádou triků. Mimo jiné uvidíte Triple Corky v podání Ulslettena a Sandbecha nebo třeba bs 450 do boardslidu od Badertschera. Seznam herců mluví za vše: Torstein Horgmo, Per Iver Grimsrud, Torgeir Bergrem, Emil André Ulsletten, Gjermund Bråten, Ulrik Badertscher, Sondre Hylland, Silje Norendal, Helene OlafsenStåle Sandbech. Autorem videa je Leo Cittadella. Check it!

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.