K Tupohrancům dorazil Richard Skandera

Do podcastu Tupý Hrany přijal pozvání Richard Skandera. Jedna z největších legend českého snowboardingu. To si nenech svému uchu ujít!

Riči má za sebou slibnou snowboardovou kariéru. Od profi jezdce, po vše možné prácičky pro Horsefeathers, Freeride.cz, apod. nebo teď aktuálně jako trenér vychová naděje českého snowboardingu. O tom všem uslyšíte v tomto novém dílu Tupých Hran, který je opravdu výživný! Nahoď volume doprava a poslouchej již 61 díl tohoto podcástu. 

Pokud se ti podcast Tupý Hrany libí, můžeš kluky podpořit na herohero.cz/tupyhrany kde podporovatelům servírují prémiový obsah, který je mnohdy ještě delší a hodnotnější než hlavní část. A to za to stojí! Takže pojď do toho a hoď tam 5€ za další content od těchto podcasterů.

Podpoř naše mediúm zakoupením merche na www.shop.merch4u.cz/20-20-freeridecz

Poslouchal a doporučuje

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!