K Tupohrancům dorazil Richard Skandera

Do podcastu Tupý Hrany přijal pozvání Richard Skandera. Jedna z největších legend českého snowboardingu. To si nenech svému uchu ujít!

Riči má za sebou slibnou snowboardovou kariéru. Od profi jezdce, po vše možné prácičky pro Horsefeathers, Freeride.cz, apod. nebo teď aktuálně jako trenér vychová naděje českého snowboardingu. O tom všem uslyšíte v tomto novém dílu Tupých Hran, který je opravdu výživný! Nahoď volume doprava a poslouchej již 61 díl tohoto podcástu. 

Pokud se ti podcast Tupý Hrany libí, můžeš kluky podpořit na herohero.cz/tupyhrany kde podporovatelům servírují prémiový obsah, který je mnohdy ještě delší a hodnotnější než hlavní část. A to za to stojí! Takže pojď do toho a hoď tam 5€ za další content od těchto podcasterů.

Podpoř naše mediúm zakoupením merche na www.shop.merch4u.cz/20-20-freeridecz

Poslouchal a doporučuje

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!