K2 Pile In Van Tour Pt. 3

K2 team je tu zpět se svým projektem Pile In Van Tour, který proběhl minulou sezónu po několika amerických resortech. První dva díly nám přinesly východní pobřeží, ve třetím se přesouváme do Kalifornie.

Jake Kuzyk, Nick Erickson, Tim Eddy, Antti Jussila, Daisuke Watanabe, Mark WilsonJohnny Brady se potkali v Kalifornii a společně navštívili v rámci Pile In Van Tour dva místní resorty - Boreal MountainSquaw Valley Ski Resort. V obou mají parádní snowparky, ve kterých se tahle crew dostatečně vyřádila a dovezla domů skvělý materiál pro třetí díl tohoto projektu. Tady ho máme. Užijte si ho a u dalšího pokračování opět na viděnou. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!

Mini report a galerie z akce GAMEofSHRED by Kalinmafia v Peci

První zastávka nevšedního contestu GAMEofSHRED by Kalinmafia na piknikáčí proběhla tuto sobotu v Peci pod Sněžkou a podle komentářů z místa dění lze akci popsat jedním slovem. Bylo „ZLEEEEEEE“. Pojďte kouknout na výsledky akce a pár fotek!