Kamarádská session v backyard snowparku na Mt.Pleasant

Phil Hansen a Jed Sky společně s kameramanem Raynem Finderem ze Slash Magazínu dostali tip na malý parkový vlek na Mt.Pleasant, poblíž Salt Lake City. To by bylo, aby toho tihle kamarádi nevyužili po svém. Představujeme vám video plné kreativního ježdění z posledních dní sezóny na tomto malém malebném americkém kopečku.

Profesionální lyžař Will Wesson dostal příležitost stavět a využívat malý prostor na Mt.Pleasant. Na místě bylo dostatek různých překážek od všelijakých PVC, kaskádového railu, bedýnek, schodů a dalších parádiček vhodných pro pořádný shred. V tu chvíli přišli tihle dva rideři s kameramanem. Spát mohli v malé chatě bez vody a elektřiny a na celé natáčení měli jen 3 dny. I tak ale z této povedené backyard session vzniklo dostatek záběrů, abychom se mohli těšit z tak povedeného videa! 

Krátce si představíme aktéry

Phil Hansen

Tento 24 letý americký profík se už párkrát na našem webu objevil. Tradičně ho můžete zahlédnout v editu z Bear mountain „Sunday in the Park“. Letos měl skvělý videopart v Tangle, nebo v T32M. Sponzoruje ho Thirtytwo, kde má i své promodely. Mimo to ho podporuje i výrobce prknem Libtech. Stejně dobře jako na snb jezdí i na skejtu.

Jed Sky

Jed je americký streetař. Tenhle rider je hojně viděn v ulicích měst, odkud obdarovává své fanoušky na instagramu všelijakými šílenostmi. Jed jezdí na Arbor Snowboards a mimo to ho podporují i O´niell. V sezóně 2018/2019 měl svůj part ve filmů od Absinthe films „Stay Tuned“.

Tak zas příště, Ahoj! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?