Kasárny Karlín budou hostit NITRO Snowboards Movie Night!

Často nám píšete, jestli zase bude nějaká ta poctivá premiéra SNB filmů z naší produkce. Letos bohužel ne, ale příští rok vám to tímto oficiálně slibujeme! Letos se o nějakou tu premiérku postará parta okolo NITRO snowboards s filmy "LAYERS" a "CAKE", které se budou promítat v Praze 24.11. 2023 a samozřejmě nebude chybět ani pořádný mejdan plný tunes od DJ Akvamena!

 Kde: KASÁRNY KARLÍN 
 Kdy: 24.11.2023 | 20:00 - 01:00
 Co: NITRO snowboard movie night PRAHA | Layers & Cake premier | DJ AKVAMEN

 O filmech 

LAYERS

«The unintentional culture of snowboarding»

LAYERS je celosvětový dokument o snowboardingu, osobnostech okolo této kultury a celoživotním lifestylu spojeným se snowboardingem. 
Film Nitro Snowboards & Pablo Films
Koprodukce Reb Bull Media House

CAKE

„Nitro snowboard MOVIE“

CAKE je celovečerní SNOWBOARD film od Nitro Snowboards, který je součástí dokumentární projekt LAYERS založený na objevování kultury snowboardingu. Lets progress the SNOWBOARD CULTURE! 
Film Karstena Boysena
Nitro Snowboardový film
Koprodukce Reb Bull Media House

Z týmu Nitro Snowboard se představí Eero Ettala, Marcus Kleveland, Elias Elhardt, Simon Gschaider, Jared Elston, Christy Prior, Dominik Wagner, Celia Petrig, Tom Tramnitz, Griffin Seibert, Sam Taxwood, Torgier Bergrem, Zenja Potapov a Benny Urban.

Hrají: Yanneck Konda, Knut Eliassen, Ludvig Billtoft, Gabriel Almqvist, Hailey Langland, Brantley Mullins, Sean Miskiman, Mateo Massitti, Dia Okajima, Toa Okajima, Yuto Yamada, Alexis Roland, Hunter Goulet a mnoho dalších!

Natáčelo se v zajímavých destinacích jako Švédsko, Japonsko, USA, Kanada, Kosovo, Švýcarsko, Itálii, Austrálie, Norsko, Finsko, Island, Rakousko a další!

Vidíme se v KASÁRNÁCH KARLÍN na značkách! 
Vaše NitroCZ CREW!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.