Keisuke Shimakata v kreativním partu 2018

V množství snowboardových videí, které na nás každým dnem vyskakují z různých magazínů, uspějí především ty kreativní a něčím zajímavé. Právě takový nám přináší i japonský rider Keisuke Shimakata.

Japonští urban jezdci se poslední roky derou více a více do popředí pozornosti světových médií a i na našich stránkách se jim rádi věnujeme. Přináší totiž trochu jiný pohled na ostrovy, které známé především svými backcountry lokalitami. To, že je zde hodně silná streetová komunita často zapadalo v zapomnění, ale to se už mění. My si dnes dáme full part, který v množství videí vyčnívá hlavně svou kreativitou. Keisuke Shimakata natáčel na výborných místech. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.