Keisuke Shimakata v kreativním partu 2018

V množství snowboardových videí, které na nás každým dnem vyskakují z různých magazínů, uspějí především ty kreativní a něčím zajímavé. Právě takový nám přináší i japonský rider Keisuke Shimakata.

Japonští urban jezdci se poslední roky derou více a více do popředí pozornosti světových médií a i na našich stránkách se jim rádi věnujeme. Přináší totiž trochu jiný pohled na ostrovy, které známé především svými backcountry lokalitami. To, že je zde hodně silná streetová komunita často zapadalo v zapomnění, ale to se už mění. My si dnes dáme full part, který v množství videí vyčnívá hlavně svou kreativitou. Keisuke Shimakata natáčel na výborných místech. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.