Keisuke Shimakata v kreativním partu 2018

V množství snowboardových videí, které na nás každým dnem vyskakují z různých magazínů, uspějí především ty kreativní a něčím zajímavé. Právě takový nám přináší i japonský rider Keisuke Shimakata.

Japonští urban jezdci se poslední roky derou více a více do popředí pozornosti světových médií a i na našich stránkách se jim rádi věnujeme. Přináší totiž trochu jiný pohled na ostrovy, které známé především svými backcountry lokalitami. To, že je zde hodně silná streetová komunita často zapadalo v zapomnění, ale to se už mění. My si dnes dáme full part, který v množství videí vyčnívá hlavně svou kreativitou. Keisuke Shimakata natáčel na výborných místech. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!