Keisuke Shimakata v kreativním partu 2018

V množství snowboardových videí, které na nás každým dnem vyskakují z různých magazínů, uspějí především ty kreativní a něčím zajímavé. Právě takový nám přináší i japonský rider Keisuke Shimakata.

Japonští urban jezdci se poslední roky derou více a více do popředí pozornosti světových médií a i na našich stránkách se jim rádi věnujeme. Přináší totiž trochu jiný pohled na ostrovy, které známé především svými backcountry lokalitami. To, že je zde hodně silná streetová komunita často zapadalo v zapomnění, ale to se už mění. My si dnes dáme full part, který v množství videí vyčnívá hlavně svou kreativitou. Keisuke Shimakata natáčel na výborných místech. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!