Killdeath Snowboards crew zabila na streetech ve videu TRAFIC

Česká snowboardová partička Killdeath vyrábějící i stejnojmenné snowboardy letos přišla s novým streetovým videem. Co jiného můžeme čekat od téhle skupinky streetových nadšenců se sklony k “undergroundovému“ snowboardingu, než pořádné východní spoty, neokoukaný styl střihu a pořádnou nálož triků v ulicích. Za nás to je rozhodně nejlepší video na české scéně v poslední době!

KD “TRAFIC”
CISI / MATA / YARDEK / PONY / DAREK / DAN

Filming: Rads & crew

Editing/Art visual: @Pwee3000

music: @ZLX333 @Scolop333ndra

S radostí sledoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!