Killdeath Snowboards crew zabila na streetech ve videu TRAFIC

Česká snowboardová partička Killdeath vyrábějící i stejnojmenné snowboardy letos přišla s novým streetovým videem. Co jiného můžeme čekat od téhle skupinky streetových nadšenců se sklony k “undergroundovému“ snowboardingu, než pořádné východní spoty, neokoukaný styl střihu a pořádnou nálož triků v ulicích. Za nás to je rozhodně nejlepší video na české scéně v poslední době!

KD “TRAFIC”
CISI / MATA / YARDEK / PONY / DAREK / DAN

Filming: Rads & crew

Editing/Art visual: @Pwee3000

music: @ZLX333 @Scolop333ndra

S radostí sledoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!