King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Top jezdci kanadské scény a ty nejlepší místa pro točení. Sem tam nějaký streetek, odlehlé backcountry, velké hory a brutální triky. Něco nám říká, že první vlaštovka v podobě traileru na film, který bude tento rok, je tady! A musíme přiznat, že se máme na co těšit!

Fotogalérka k filmu od King Snow 

Nebudeme vás dále napínat, tady je tease King Snow Movie! 

Riders: Beau Bishop, Bryce Bugera, Chris Rasman, Craig McMorris, Jody Wachniak, Johan Rosen, Matt Belzile, Maria Thomsen, Mikey Ciccarelli, Sean Miskiman, Tommy Van, a mnoho dalších!

Supported by: Burton, Ride, K2, Salomon, Rip Curl, The North Face, Anon Optics, SPY, Jack Links, Vans, Billabong

Cinematography: Aaron Leyland, Ben Webb, Seb Judge

Editing: Clayton Larson

Co uniklo na instagram? 

Sleduj Instagram magazínu King Snow, ať ti neunikne žádný obsah k filmu!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!