King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Top jezdci kanadské scény a ty nejlepší místa pro točení. Sem tam nějaký streetek, odlehlé backcountry, velké hory a brutální triky. Něco nám říká, že první vlaštovka v podobě traileru na film, který bude tento rok, je tady! A musíme přiznat, že se máme na co těšit!

Fotogalérka k filmu od King Snow 

Nebudeme vás dále napínat, tady je tease King Snow Movie! 

Riders: Beau Bishop, Bryce Bugera, Chris Rasman, Craig McMorris, Jody Wachniak, Johan Rosen, Matt Belzile, Maria Thomsen, Mikey Ciccarelli, Sean Miskiman, Tommy Van, a mnoho dalších!

Supported by: Burton, Ride, K2, Salomon, Rip Curl, The North Face, Anon Optics, SPY, Jack Links, Vans, Billabong

Cinematography: Aaron Leyland, Ben Webb, Seb Judge

Editing: Clayton Larson

Co uniklo na instagram? 

Sleduj Instagram magazínu King Snow, ať ti neunikne žádný obsah k filmu!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!