King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Top jezdci kanadské scény a ty nejlepší místa pro točení. Sem tam nějaký streetek, odlehlé backcountry, velké hory a brutální triky. Něco nám říká, že první vlaštovka v podobě traileru na film, který bude tento rok, je tady! A musíme přiznat, že se máme na co těšit!

Fotogalérka k filmu od King Snow 

Nebudeme vás dále napínat, tady je tease King Snow Movie! 

Riders: Beau Bishop, Bryce Bugera, Chris Rasman, Craig McMorris, Jody Wachniak, Johan Rosen, Matt Belzile, Maria Thomsen, Mikey Ciccarelli, Sean Miskiman, Tommy Van, a mnoho dalších!

Supported by: Burton, Ride, K2, Salomon, Rip Curl, The North Face, Anon Optics, SPY, Jack Links, Vans, Billabong

Cinematography: Aaron Leyland, Ben Webb, Seb Judge

Editing: Clayton Larson

Co uniklo na instagram? 

Sleduj Instagram magazínu King Snow, ať ti neunikne žádný obsah k filmu!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?