King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Top jezdci kanadské scény a ty nejlepší místa pro točení. Sem tam nějaký streetek, odlehlé backcountry, velké hory a brutální triky. Něco nám říká, že první vlaštovka v podobě traileru na film, který bude tento rok, je tady! A musíme přiznat, že se máme na co těšit!

Fotogalérka k filmu od King Snow 

Nebudeme vás dále napínat, tady je tease King Snow Movie! 

Riders: Beau Bishop, Bryce Bugera, Chris Rasman, Craig McMorris, Jody Wachniak, Johan Rosen, Matt Belzile, Maria Thomsen, Mikey Ciccarelli, Sean Miskiman, Tommy Van, a mnoho dalších!

Supported by: Burton, Ride, K2, Salomon, Rip Curl, The North Face, Anon Optics, SPY, Jack Links, Vans, Billabong

Cinematography: Aaron Leyland, Ben Webb, Seb Judge

Editing: Clayton Larson

Co uniklo na instagram? 

Sleduj Instagram magazínu King Snow, ať ti neunikne žádný obsah k filmu!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!

Report z jubilejního 10. ročníku Wéna’s backyard jamu

Wéna Kutil už od roku 2013 dělá na své zahradě DIY závody. Za dobu existence těchto závodu se už dělo spoustu věcí. Proskakovalo se skrz stromy, gapovala se cesta, skákalo se na střechu stodoly nebo se lítalo na obřím corneru. Dnes už má Wéna na své zahradě opravdový snowpark a funkční vlek a tak letošní závod měl charakter spíše “big airu”. Na místě se sešla početná partička z čech i ze zahraničí. Dost bylo keců, pojď si dát tento report, který máme přímo od Wény.