KORUA Shapes opět prezentují nejvíc “SEXY“ snowboarding!

Jestli někdo ve snowboardové branži umí prezentovat snowboarding jako ten nejvíce SEXY sport pod sluncem, tak je to právě firma KORUA Shapes. V novém múvíčku Eleven By One uvidíte, jak vypadá snowboarding, když se neřeší rotace ale obloučky!

Ve spolupráci s filmařem Morganem Maassenem dali dohromady film zaměřený na detaily, emoce, oblouky a spojení s okolní přirodou. Tak se uvelebte do houpacího křesla a koukněte na tuhle parádičku!

SEXY to přišlo

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!