Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Když se koukáte na teaser k filmu ONE WORLD, vyvolává to ve vás tužbu okamžitě se objevit kdekoli na horách s prknem připoutaným k nohám a ihned se přidat k těm profi bláznům co tam lítají vzduchem a sněhem bez sebemenšího pudu sebezáchovy, kvičet u toho nefalšovanou radostí a děkovat vesmíru, že na světě existují místa pokrytá nedotčeným prašanem. Ve 25 vteřině, kde se Anna Gasser řítí mezi stromy, vám naskočí husina a pozastavené srdce vám znovu nakopne hned první backcountry big air ve slowmotion. V novém filmu ONE WORLD z produkce Burton se objeví spoustu špičkových jezdců a bez více slov od nás, vám musí být z těchto krásných 54 sekund naprosto jasný, že tenhle film vás NESMÍ minout!

Sleduj Burton na socials 

Nadšení ve vás vyvolal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Dej si pohodovej pokec s Kubou Hronešem o létě i nové sezóně

O Kubovi už jste s největší pravděpodobností ve snowboardovém světě něco slyšeli. Tenhle 16-letej rodák ze Špindlu už se objevil například v naší rubrice Mladá krev, nedávno se dostal do týmu Burton a pár dní zpět proletěl světem s miniklipem, kde trefil pod railem Annu Gasser. Dej si ke svačině tenhle veselej rozhovor o létě, přípravě i nový sezóně.

Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.