Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Když se koukáte na teaser k filmu ONE WORLD, vyvolává to ve vás tužbu okamžitě se objevit kdekoli na horách s prknem připoutaným k nohám a ihned se přidat k těm profi bláznům co tam lítají vzduchem a sněhem bez sebemenšího pudu sebezáchovy, kvičet u toho nefalšovanou radostí a děkovat vesmíru, že na světě existují místa pokrytá nedotčeným prašanem. Ve 25 vteřině, kde se Anna Gasser řítí mezi stromy, vám naskočí husina a pozastavené srdce vám znovu nakopne hned první backcountry big air ve slowmotion. V novém filmu ONE WORLD z produkce Burton se objeví spoustu špičkových jezdců a bez více slov od nás, vám musí být z těchto krásných 54 sekund naprosto jasný, že tenhle film vás NESMÍ minout!

Sleduj Burton na socials 

Nadšení ve vás vyvolal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.

Nostalgický čtvrtek – V. „The Arctic Challenge“

Jak jsem v minulém díle slíbil, tak dnes se podíváme na jednu legendární a velmi ojedinělou snowboardovou akci – The Arctic Challenge.