Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Z prvního pohledu zmatené krajině, jakoby z cizí země, dodává smysl až nečekané vtrhnutí snowboardisty do záběru. Hypnotizující snímek v doprovodu experimentální hudby.

To co začalo v podstatě jako testovací natáčení, vyústilo v tento krátký film Nacht od KORUA shapes. Snímek má na svědomí fotograf Thomas Stöckli známý pro své snímky vyznačující se hrou stínů a jednoduchostí.

Tento 2-minutový krátký film vznikl ve spolupráci s Nicholasem Wolkenem a byl natočen v průběhu čtyř nocí na hoře Rinerhorn v Davosu ve Švýcarsku. Snímek Nacht je teprve druhý Thomasův experiment s pohyblivými obrazy. Natáčeno bylo na dlouhé objektivy a pouze staticky což jen potrhuje jednoduchost a vtahuje diváka víc dovnitř tohohle kusu umění.

Rider: Nicholas Wolken

Direction & Film: Thomas Stöckli

Edit: Beat Hösli

Korekce barev: Jürgen Kupka

Hudba: Julian Sartorius

Grafika: Aaron Schwartz

Lokace: Bergbahnen Rinerhorn / Davos, Switzerland

ZEN v podobě videa vám nadělil

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Horsefeathers je tady s novou zimní kolekcí i webem!

V našem světě dobře známá česká značka Horsefeathers vstupuje do nové sezóny sebevědomě - s nadupanou zimní kolekcí a zbrusu novým webem. V tomhle článku se tak zaměříme na technologie a novinky v kolekci, na ridery, kteří za Horsefeathers stojí a kteří jsou nedílnou součástí téhle dnes už legendární české firmy, a představíme si i nový web.

Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.

Studujte na Jilemnickém sportovním gymnáziu se zaměřením na snowboarding!

Skloubit snowboarding se školou rozhodně není nic jednoduchého, ale naštěstí je tady jedinečná možnost. Studentka a snowboardistka Denisa Nosková nám poslala do redakce její článek o Jilemnickém sportovním gymnáziu, kde se dá studovat se zaměřením na snowboarding. Ale pozor, přihlášky je možné poslat pouze do konce listopadu!