Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Z prvního pohledu zmatené krajině, jakoby z cizí země, dodává smysl až nečekané vtrhnutí snowboardisty do záběru. Hypnotizující snímek v doprovodu experimentální hudby.

To co začalo v podstatě jako testovací natáčení, vyústilo v tento krátký film Nacht od KORUA shapes. Snímek má na svědomí fotograf Thomas Stöckli známý pro své snímky vyznačující se hrou stínů a jednoduchostí.

Tento 2-minutový krátký film vznikl ve spolupráci s Nicholasem Wolkenem a byl natočen v průběhu čtyř nocí na hoře Rinerhorn v Davosu ve Švýcarsku. Snímek Nacht je teprve druhý Thomasův experiment s pohyblivými obrazy. Natáčeno bylo na dlouhé objektivy a pouze staticky což jen potrhuje jednoduchost a vtahuje diváka víc dovnitř tohohle kusu umění.

Rider: Nicholas Wolken

Direction & Film: Thomas Stöckli

Edit: Beat Hösli

Korekce barev: Jürgen Kupka

Hudba: Julian Sartorius

Grafika: Aaron Schwartz

Lokace: Bergbahnen Rinerhorn / Davos, Switzerland

ZEN v podobě videa vám nadělil

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!