Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Z prvního pohledu zmatené krajině, jakoby z cizí země, dodává smysl až nečekané vtrhnutí snowboardisty do záběru. Hypnotizující snímek v doprovodu experimentální hudby.

To co začalo v podstatě jako testovací natáčení, vyústilo v tento krátký film Nacht od KORUA shapes. Snímek má na svědomí fotograf Thomas Stöckli známý pro své snímky vyznačující se hrou stínů a jednoduchostí.

Tento 2-minutový krátký film vznikl ve spolupráci s Nicholasem Wolkenem a byl natočen v průběhu čtyř nocí na hoře Rinerhorn v Davosu ve Švýcarsku. Snímek Nacht je teprve druhý Thomasův experiment s pohyblivými obrazy. Natáčeno bylo na dlouhé objektivy a pouze staticky což jen potrhuje jednoduchost a vtahuje diváka víc dovnitř tohohle kusu umění.

Rider: Nicholas Wolken

Direction & Film: Thomas Stöckli

Edit: Beat Hösli

Korekce barev: Jürgen Kupka

Hudba: Julian Sartorius

Grafika: Aaron Schwartz

Lokace: Bergbahnen Rinerhorn / Davos, Switzerland

ZEN v podobě videa vám nadělil

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!