Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!

„Kuba je nejslibnější naděje současnýho freestyle snowboardingu v Česku. Ve svejch 17 letech už se podíval do finále svěťáku a přivezl medaile z vrcholnejch juniorskejch akcí, což mu zaslouženě přineslo titul Juniora roku na Králi bílý stopy. Řešili jsme hodně letošní sezónu a Kubův přístup ke snowboardingu - jak sestavuje svoji závodní jízdu, jak pracuje s nervozitou, jak se na sezonu připravuje a spoustu dalšího. Jednu zastávku SP hostil taky Špindlerův mlýn, což je Kubův domov - jaký bylo závodit před domácím publikem? Cítil větší tlak, mohl promlouvat do stavby trati?

Rozhovor živě si nechtěl nechat ujít další mladej snowboardista Láďa Hrstka. Toho jsme pak na bonusovou část přesunuli taky k mikrofonu, kde jsme s klukama pokecali mimo jiné o Mikýřově zablokovanym krku, názoru na travní lyžování nebo spaní s ponožkama či bez a zodpověděli všechny zvídavý otázky od heráků.“

Tupý hrany podcast

HeroHero/TupyHrany

Do ušního ústrojí vám servíruje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!