Kuba Hroneš v první epizodě FreerideTV rubriky "Mladá krev"

Dneska tu pro vás máme první epizodu z rubriky "Mladá krev", ve které budeme v rámci FreerideTV představovat mladé naděje českého snowboardingu formou kratších rozhovorů. První mlaďák, který si zaslouženě "vyjezdil" naší pozornost, je 14-letý Kuba Hroneš.

Asi jste si všimli, že jsme vás v rámci FreerideTV zásobovali zatím reportážemi z akcí, tedy z rubriky "Event Report". Právě dnes ale rozjíždíme další rubriku, kterou jsme pojmenovali "Mladá krev". Ta má za cíl představit krátkými profily mladé naděje česko-​slovenského snowboardingu, kterých se naštěstí poslední dobou vyrojilo nespočet, takže máme z čeho vybírat. Nechceme ale zůstat jen u samotného ježdění, ale ve větší míře představit i ridera jako osobnost, abyste se o něm /​ o ní dozvěděli co nejvíce informací. Jako první nám padl do rány na Hintertux Openingu 14-​letý zabiják ze Špindlu Kuba Hroneš, o kterém ještě hodně uslyšíme!

Děkujeme za podporu sponzorům epizody, kterými jsou Horsefeathers Clothing, Temple StoreSmith Optics. Za Kubovy záběry letí velký dík k Přemkovi Vidovi, Richardovi Skanderovi a rodině Hronešů.

Teď už si dejte video a my budeme jako vždy rádi za váš názor a klidně i tip koho byste chtěli vidět v rubrice "Mladá krev" příště. Keep riding!

sestříhal

Juraj Matiaš
Další články autora

moderoval

Jan Lohynský
Další články autora

publikoval

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

StaleLIFE X LAAX OPEN course

Ståle Sandbech se vydal do švýcarského střediska LAAX, aby se zúčastnil letošního závodu LAAX OPEN a v jeho nejnovější epizodě ze série StaleLIFE vás provede letošní závodní traťí, na které stojí docela solidní kickery.

Nová kolekce CAPiTA s fenomenálními designy

Už od roku 2000 přichází značka CAPiTA každoročně na trh s prkny, z jejichž designů se tají dech! Ani letos tomu není jinak! Do našeho hledáčku se dostaly tři modely z letošní kolekce. Jedná se o pánské snowboardy Children of Gnar, Defenders of Awesome a Horrorscope.

Sunday in the Park 2019: Epizoda 2

Do internetového světa snowboardingu se dostal další díl z letošní série Sunday in the Park a jako vždy je to naprostá pecka.