Kulatá epizoda oblíbeného Sunday in the Park

Po týdenní pauze je tu desátá epizoda z Bear Mountain. Nabitější, propracovanější, delší a možná i šílenější. 12 jezdců z toho rus Denis Leontyev vyrazil poshredit park na jeho freeridové desce pod pseudonymem Powder voin. Styl, technická náročnost a kreativita v této epizodě rozhodně nechybí!


Riders:

Anthony Slater, Stephon Deifer, Robert Toste, Kyle Kelley, Moe Kastari, Michael Throck, Denis Leontev, Dylan Burnley, Lenny Mazzotti, Powder Voin, Drayden Gardner a Myrie Metzger

Filming a edit:

Kyle Schafer @JupiterPeople 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Vyrazte v létě k vodě a navnaďte se s naším přehledem water jumpů

Teploty začínají atakovat hranici, kdy je příjemné trávit čas spíše u vody, než kdekoliv jinde. Na snowboarding většina z vás nemá ani pomyšlení, protože už je dávno po sezóně. Pokud tedy zrovna nepatříte do sorty riderů, kteří využívají ledovců nebo krytých hal. Je tu ale ještě jedna možnost, a to využívat skoků do vody, které v naší zemi najdete hned čtyři. Ideální čas spojit snowboarding s horkým letním počasím. V tomto přehledu se podíváme, které water jumpy jsou ready na vaší návštěvu a váš trénink.

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!