Labyrinth Crew uvádí teaser k filmu Hexagram

Ve Finsku je snowboarding hodně populární a aktivně se zde jezdí už od útlého věku. Start 30.týdne roku 2016 nám obstará parta Labyrinth, která vysílá do světa svůj teaser k filmu Hexagram. Sever se hlásí a my jsme opravdu zvědaví, jak se s celým filmem tihle mlaďáci vypořádají. Zatím je tady tahle upoutávka. 

Jezdci: Saska Halmes, Henna Ikola, Heikki Pitkänen, Veikka Siivonen, Roope Rautiainen, Max Sene, Kilian Hänninen

Střih: Veikka Siivonen

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!