Lehký a výkonný, to je nový dron DJI Air 2S!

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o koupi dronu, tak vám to dnes trošku ulehčíme. Firma DJI uvedla na trh nový dron DJI Air 2S, který je tou správnou volbou na cestování. Díky jeho skladnosti, váze a funkcím už vám nebude bránit ve sbírání dokonalých záběrů vůbec nic!

DJI Air 2S

Dovolte nám tento nový dron trošku představit. Jedná se o novinku z řady DJI Air, což je skupina dronů o velice skladné velikosti, za skvělé peníze a zároveň si udržuje vysokou kvalitu použitých technologií. Nový dron DJI Air 2s je upgradem modelu DJI Mavic Air 2. Oproti svému předchůdci dostal větší CMOS senzor o velikosti 1-palce a o stupeň vyšší řadu použitých technologií. Velikost dronu ve složeném stavu je pouhých 18 × 9,7 × 7,7 cm a váha 595 g, což z něj dělá dokonálého společníka na cestování. Ve vzduchu s ním můžete létat a hledat dokonalé kompozice až po dobu 31 minut a to i při větru okolo 10 m/s. Pokud teda hledáte zábavnou hračku na cestování díky, které si zpět domů přivezete ohromující záběry plné barev v rozlišení až 5.4K, tak není na co čekat!

Dron DJI Air 2S najdete za cenu 26 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Velký svět, velký senzor

Dron je vybaven 1-palcovým, 20 megapixelovým obrazovým snímačem CMOS s vysokým dynamickým rozsahem a velice přesnou barevnou reprodukcí. S těmito předpoklady už ani tmavější scéna nebude žádný problém.

Jedna miliarda barev

Plně se ponořte do všech odstínů kolem Vás. 10-bitový Dlog-M barevný profil zvládne nahrávat až 1 miliardu barev a při tom zanechá veškeré male detaily!

Foťte RAW

Fotografie ve formátu RAW s vysokým dynamickým rozsahem až 12.6 stop zachytí dostatek vizuálních informací v každé scéně, i když jsou světelné podmínky špatné nebo příliš složité. Formát RAW převážně poskytuje více možností v post-procesu, což dodává tvůrcům vonější ruku při dosahování té pravé vysněné fotografie.

Inteligentní HDR

Technologie inteligentní HDR automaticky sloučí několik fotografií, čímž zvýší dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procesu. To znamená, že jemné detaily ve stínech i ve světlých místech zůstanou a vytvoří bohatší obraz s větší hloubkou.

Dron DJI Air 2S najdete za cenu 26 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Hyperlapse a panorama

Zrychlete čas a pohyb jedním stiskem a vytvořte úžasný hyperlapse záběr. Pokud pro vás bude scéna příliš malá, tak díky funkci panormatické fotky můžete zachytit daleko větší a detailnější snímek.

Chytré funkce, perfektní snímky

MasterShots a FocusTrack bez problémů udělají filmové záběry z každého dobrodružství.

Představujeme MasterShots! Další evoluce chytrého režimu QuickShots. MasterShots je pokročilá bezpilotní funkce, která dokáže vytvořit ty nejlepší záběry na jakémkoliv místě, a to pouze jedním klepnutím. Jednoduše vyberte Váš subjekt, a dron bude natáčet, zatímco bude provádět deset různých manévrů. Celou dobu si udrží subjekt uprostřed záběru a vytvoří krátkou filmovou sekvenci.

Spotlight 2.0 - Kamera zůstává vycentrovaná na subjekt, zatímco letíte do spirály a nebo zachytáváte záběry zblízka. Funkce zoom take dovoluje udělat čisté záběry z bezpečné vzdálenosti.

ActiveTrack 4.0 - Hladce sledujte svůj subjekt, zatímco se dron sám vyhýbá překážkám. I když subjekt na chvilku ztratíte, můžete rychle pokračovat v sledování během letu.

Point of Interest 3.0 - Jednoduše vytvořte videa létáním v perfektním kruhu, zatímco je Váš subjekt držen uprostřed záběrů.

Dron DJI Air 2S najdete za cenu 26 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Méně strachu, více objevování

Kombinace přenosnosti, bezpečnosti a autonomních technologií v praxi znamená, že se nemusíte strachovat ale můžete prostě v klidu létat. Vezměte DJI Air 2S do nebe sebevědomě, při každém letu.

Snímání okolního prostředí

DJI Air 2S je schopný vnímat prostředí kolem sebe ve čtyřech směrech: nahoru, dolu, dopředu a dozadu. Algoritmy pro pokročilý systém asistence pilota (APAS 4.0) byly ještě zdokonaleny, což znamená, že se dron v klidu vyhne překážkám i ve složitějších scénářích a vyšších rychlostech.

OcuSync 3.0 přenos

DJI Air 2S disponuje nejpokročilejší technologií přenosu obrazu, kterou DJI kdy představilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže přenášet ultra čistý a spolehlivý obraz pokaždé, kdy vzlétnete, a to ještě dál než kdy předtím. Přenos videa až na 12 km a to v rozlišení 1080p.

Bezpečnější nebe s ADS-B

 Dron poskytuje dodatečnou vrstvu vzdušné bezpečnosti díky bezpečnostním systémům AirSense. Ty poskytují letové souřadnice z letadel a vrtulníků ve Vašem okolí, zobrazují tyto stroje na mapě a poskytují zvukové a vizuální upozornění skrze aplikaci DJI Fly, abyste mohli udržet svého drona v dostatečné vzdálenosti.

Fly More Combo

Fly More Combo obsahuje dronhub na nabíjení baterií, brašnu přes rameno, set ND filtrů, tři letové baterie a další praktické doplňky, díky kterým můžete cestovat bez omezení a s jistotou, že máte dostatek energie na dlouhé hodiny létání.

Dron DJI Air 2S v rozšíření Fly More Combo najdete za cenu 34 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Samozřejmě na e-shopu DJIshop.cz najdete daleko více dronů od firmy DJI.

Další zajímavé články

Report, galerie a video: Freeride.cz Snowboard Weekend 2022 Havlíčkův Brod

Týden zpět proběhl velkolepý comeback akce z naší produkce. Po Just ridech a dalších legendárních eventech, které měl na starosti Márty, Lohy a další starší pardálové z redakce, bylo teď kormidlo na straně mladých redaktorů Štěpána a Vaška. A o co vlastně šlo? Celovíkendovou, předsezónní, jibbovací a benefiční akci v Havlíčkově Brodě v podobě Freeride.cz Snowboard Weekendu, ze kterého vám momentálně přinášíme rozsáhlý report včetně videa a salvy fotek. Tak pojďme na to!

Freerideguides.cz přináší výborný video "Kyrgyzstan: Back In Time"

Freerideguides.cz nás ve svým nejnovějším filmu vezmou až do pohoří Ťan-šan, které se nachází v Kyrgyzstánu...

Rychlovka ze Stubai Prime Park Sessions 2022 s Juliusem Forerem

Na letošní Stubai Prime Park Sessions nás vezme domácí Julius Forer...