Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.

Letos nás čeká již třináctý ročník a závod se opět pojede na sněhu, který organizátoři přivezou z monínského Snowfactory. Přes 40 kubíku přijede z 260 km vzdáleného Monínce, a partu snowboarďáků a freeskierů podpoří v boji o věcné ceny od sponzorů a prize money v hodnotě 30 000 Kč. 

Závod se pojede formou jamu/session a během závodu se rozdá pár bankovek v cash 4 tricks. Večer proběhne na stagi vyhlášení prvních 3 míst v kategoriích muži a ženy SNB/SKI a děti do 15 let. Dále se vyhlásí best trick, best crash, most creative a most progressive. Registrace jezdců na místě.

Dál se můžeš těšit na plnohodnotný program např. na: přejezd lávky, skate slalom, skimboarding, pumptrack contest, U-rampu, vodní bitvy, hippie jump, skluzavku, paddleboardy, slackline, balanceboardy, trampolína, boulder stěna, kolotoč, mini čtyřkolky, mini buginy, basketball a nohejbal, freestyle rap battle a na dalších mnoho odvětví sportu a zábavy

Chybět nebude tradiční vytuněnej bar, občerstvení pro masožravce i vegetariány a zapaříme společně na super hudební program!

PÁTEK:

£MONZO (UK) 
FORBIDDEN SOCIETY
BRN & GASFURT & DJ ZAKAI
Badabbap, Loga, Pepis
DJ BRN

SOBOTA

MAGUGU (UK)
HOMEBWOY RASTA
DJ FRIKY
SELECTOR BOLDRIK
Discoballs
DJ BRN

V okolí areálu je možnost stanování a parkování obytných vozů.

Sponzoři a partneři akce:

Lutoma, Snowpanic, Město Broumov, Obec Heřmánkovice, Snowboardel, Hobra-Školník, LTB Snowboards, Bezedos, Dítě Spedition & Fabio Logistics, NITRO, ARMADA, Misfit, Mons Royale, Freeride.cz, Myco Medica, Amity, Centrum Walzel, Havana Club, 2PEC, NUGOSU, NEIBO, TOTALBOARDSHOP, KAPYBARA Street Wear, Le Grind, Baterca, ACTIVE sport Jaroměř, Growshop, Seedbank, Fairseeds, Royal Queen Seeds, Ekofarma Bošina, Little Trees snowboard school, ZLE, Freestylearea.eu

Zvýhodněné vstupné v předprodeji na https://connect.boomevents.org/.../bcb-summer-jibbing-vol-13

Na místě:

Pátek 550 ,-
Sobota 550 ,-
Pátek + Sobota 750 ,-
Děti do 12 let mají vstup zdarma!
Pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P sleva 50%

Čekuj jak to vypadalo minulý rok

To je vše, my za Freeride.cz crew budeme na místě. Sebou budeme mít i nějaký merch, tak budeme rádi, když si od nás něco zakoupíte a podpoříte chod Freeride.cz. Těšíme se!

Na místě bude a ze srdce vás zve

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...

Finley Melville Ives nás vezme na Mt. Hood

Na oregonský Mt. Hood nás dneska vezme mladá rampová krev v podobě Finley Melville Ivese...