Letní MEGA setup Snow Parku Bispingen

Baví vás v létě jezdit v halách. Pokud ano, jistě znáte Snow Dome halu v Bispingenu Hamburku. Tato hala se může pyšnit asi největším krytým snowparkem na světě. Právě ten letošní rok opět o něco zvětšili. Jak to v Bispingenu vypadá a co pro vás aktuálně místní shapeři připravili? Na to se podívejte v následujícím videu a na fotografiích, které jsme našli na jejich facebookovém profilu. Pokud se rozhodnete navštívit Snow Park Bispingen, přesně na něm najdete všechny potřebné informace.

www.snow-dome.de

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!