Letošní ročník Stubai Premiere už klepe na dveře!

Letošní ročník Stubai Premiere se rychle blíží a my tady pro vás máme info, jak to letos ve snowparku Stubai Zoo i mimo něj bude vypadat, a že to bude zase velká pecka!

Stubai Premiere No.11

Již zmiňovaný letošní ročník legendární otevíračky snowparku Stubai Zoo proběhne už za necelý měsíc od 18. - 20. října! Těšit se můžete na nadupaný parkový set up a spoustu vedlejších eventů od firem jako je Red Bull, GoPro, LibTech, DC, Salomon a Burton.

Dobrou zprávou je, že snowpark letos bude opět stát na jeho původním místě u kotvy na Gaisskarferner a na výběr budou mít všechny skupiny jezdců, jak úplní nováčci ve snowparku, tak i ti nejzkušenější profíci.

V brand salóně bude na výběr ze 40 firem, které budou nabízet snowboardový a freeski hardware na testování úplně zadarmo a při tom bude přímo na místě vyhrávat své tunes DJ Kidd Salute.

V pátek 18.10. se můžete pod ledovcem ve vesničce Neustift těšit na pořádnou párty DC Fight Club Party prezentovanou týmem Sebbe de Bucka a dále na místě zahraje notoricky známý DJ Analjuice nebo-li náš oblíbený snowboardista a ''bavič'' Ethan Morgan!
Párty víkend bude pokračovat sobotní nocí, kdy se můžete těšit na velké pařby rovnou na třech místech a na více než deset hudebních umělců. Třešničkou sobotní noci bude KKS Soundsystem společně s německou Hip Hopovou legendou Kool Savasem!

Vedlejší eventy:
•GoPro Video Competition
•Salomon Quartet
•Red Bull Photography
•Burton After Shred Hangout
•DC Fight Club
•Jib the Lib by Lib Tech

Party Line-Up

Pátek:
Dorfpub: DC Fight Club Party presented by Team Sebbe de Buck
                - DJ Analjuice aka Ethan Morgan(AT)

Sobota:
Dorfpub: Wicked & Bonny ft. Berise LIVE (IT)
               - Rude Boyz Movement (AT)

Freizeitzentrum: DJ Penzo (AT)
                            - Kidd Salute (GER)
                            - KKS Soundsystem hosted by KOOL SAVAS (GER)
                            - DJ Montaro (GER)
                            - Sandro Marx (GER)
                            - Augusto Zaldarriaga (ESP)

Schillingpub: Schattenheld Soundsystem (GER)

Více informací ohledně openingu najdete na: www.stubai-premiere.com 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!