Letošní ročník Stubai Premiere už klepe na dveře!

Letošní ročník Stubai Premiere se rychle blíží a my tady pro vás máme info, jak to letos ve snowparku Stubai Zoo i mimo něj bude vypadat, a že to bude zase velká pecka!

Stubai Premiere No.11

Již zmiňovaný letošní ročník legendární otevíračky snowparku Stubai Zoo proběhne už za necelý měsíc od 18. - 20. října! Těšit se můžete na nadupaný parkový set up a spoustu vedlejších eventů od firem jako je Red Bull, GoPro, LibTech, DC, Salomon a Burton.

Dobrou zprávou je, že snowpark letos bude opět stát na jeho původním místě u kotvy na Gaisskarferner a na výběr budou mít všechny skupiny jezdců, jak úplní nováčci ve snowparku, tak i ti nejzkušenější profíci.

V brand salóně bude na výběr ze 40 firem, které budou nabízet snowboardový a freeski hardware na testování úplně zadarmo a při tom bude přímo na místě vyhrávat své tunes DJ Kidd Salute.

V pátek 18.10. se můžete pod ledovcem ve vesničce Neustift těšit na pořádnou párty DC Fight Club Party prezentovanou týmem Sebbe de Bucka a dále na místě zahraje notoricky známý DJ Analjuice nebo-li náš oblíbený snowboardista a ''bavič'' Ethan Morgan!
Párty víkend bude pokračovat sobotní nocí, kdy se můžete těšit na velké pařby rovnou na třech místech a na více než deset hudebních umělců. Třešničkou sobotní noci bude KKS Soundsystem společně s německou Hip Hopovou legendou Kool Savasem!

Vedlejší eventy:
•GoPro Video Competition
•Salomon Quartet
•Red Bull Photography
•Burton After Shred Hangout
•DC Fight Club
•Jib the Lib by Lib Tech

Party Line-Up

Pátek:
Dorfpub: DC Fight Club Party presented by Team Sebbe de Buck
                - DJ Analjuice aka Ethan Morgan(AT)

Sobota:
Dorfpub: Wicked & Bonny ft. Berise LIVE (IT)
               - Rude Boyz Movement (AT)

Freizeitzentrum: DJ Penzo (AT)
                            - Kidd Salute (GER)
                            - KKS Soundsystem hosted by KOOL SAVAS (GER)
                            - DJ Montaro (GER)
                            - Sandro Marx (GER)
                            - Augusto Zaldarriaga (ESP)

Schillingpub: Schattenheld Soundsystem (GER)

Více informací ohledně openingu najdete na: www.stubai-premiere.com 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

Burton Launch Party proběhne 24.10.2019 v pražském Burton Store!

Příští týden ve čtvrtek 24.10.2019 proběhne v pražském Burton Store ve Vodičkově ulici Burton Launch Party, která představí novou kolekci a symbolicky odstartuje novou snowboardovou sezónu!