Letošní soutěž Freeride.cz Insta Challenge je u konce

Konec letošní snowboardové soutěže Freeride.cz Insta Challenge, která u nás na webu a Instagramu běžela od února, je tady. Pod našim hashtagem #FrInstaChallenge je nakonec okolo padesáti snowboardových videí. Děkujeme všem riderům, kteří za poslední dva měsíce sdíleli triky a do challenge se zapojovali pravidelněji. Pojďme se teda společně podívat, kdo jednotlivé trikové challenge vyhrál a kdo se třeba zúčastnil nejvíce výzev.

Poslední kolo Freeride.cz Insta Challenge

Do posledního kola jsme vám dali svobodu výběru triku a vašim jediným úkolem bylo udělat trik, co nejzábavnější a nejkreativnější. Vzhledem k volnosti této challenge jsme čekali hromadnou účast celé ČeskoSlovenské scény, ale i tentokrát se nám to nepodařilo, ale to nevadí, protože pár věrných vyzivatelů našich výzev nás podrželo a ani tentokrát svou věrností nezklamali. Jako první se zúčastnil @jakubaudy , kterého jsme ve výzvách zatím neviděli, ale i tak nás svým trikem pobavil a zakončil ho ukázkovým kotoulem, haha. Dále se zúčatnil @struncm , kterého jsme výzvách mohli vidět dohromady třikrát. Poprvé vyslal solidní backflip a tentokrát vrátil stylový one foot. Jako poslední se zúčastnil @o.susicky , který byl zároveň jednim z velmi častých soutěžících v letošních výzvách. Pro poslední challenge si  s kámošema @ondrej.kalik@jirka_lafek připravil kreativní a zábavný nápad, který okořenil o malý příběh. Všem riderům, kteří se zúčastnili poslední challenge děkujeme a jdeme se podívat, kdo se stává výhercem poslední letošní výzvy.
Poslední kolo vyhrává rider, který se letos zúčastnil dohromady čtyř výzev ze sedmi, ale tu poslední konečně proměnil ve výhru. Ano, výhercem se stává zabiják z Neklidu @o.susicky s kámošema. My Ondrovi děkujeme za super výkony v letošních výzvách a gratulujeme mu k výhře.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​​​shop zde.

Výherci jednotlivých výzev

  1. #FrInstaChallenge Frontside Boardslide - @petr_zverina
  2. #FrInstaChallenge Backflip - @jakub_holubec
  3. #FrInstaChallenge Frontside 360 - @martyjirista
  4. #FrInstaChallenge Cab 270 do - @kuba_snb
  5. #FrInstaChallenge Frontflip - @rejzak88
  6. #FrInstaChallenge Fifty Fifty 360 ven - @hutysta
  7. #FrInstaChallenge Kreativitě se meze nekladou - @o.susicky , @ondrej.kalik a @jirka_lafek

Nejvíce účastí má na kontě výherce poslední soutěže @o.susicky zároveň s mladým zabijákem @matenatimon. Oba dva tito zabijáci se zúčastnili čtyř různých výzev z celkových sedmi! Děkujeme kluci!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.