Letošní soutěž Freeride.cz Insta Challenge je u konce

Konec letošní snowboardové soutěže Freeride.cz Insta Challenge, která u nás na webu a Instagramu běžela od února, je tady. Pod našim hashtagem #FrInstaChallenge je nakonec okolo padesáti snowboardových videí. Děkujeme všem riderům, kteří za poslední dva měsíce sdíleli triky a do challenge se zapojovali pravidelněji. Pojďme se teda společně podívat, kdo jednotlivé trikové challenge vyhrál a kdo se třeba zúčastnil nejvíce výzev.

Poslední kolo Freeride.cz Insta Challenge

Do posledního kola jsme vám dali svobodu výběru triku a vašim jediným úkolem bylo udělat trik, co nejzábavnější a nejkreativnější. Vzhledem k volnosti této challenge jsme čekali hromadnou účast celé ČeskoSlovenské scény, ale i tentokrát se nám to nepodařilo, ale to nevadí, protože pár věrných vyzivatelů našich výzev nás podrželo a ani tentokrát svou věrností nezklamali. Jako první se zúčastnil @jakubaudy , kterého jsme ve výzvách zatím neviděli, ale i tak nás svým trikem pobavil a zakončil ho ukázkovým kotoulem, haha. Dále se zúčatnil @struncm , kterého jsme výzvách mohli vidět dohromady třikrát. Poprvé vyslal solidní backflip a tentokrát vrátil stylový one foot. Jako poslední se zúčastnil @o.susicky , který byl zároveň jednim z velmi častých soutěžících v letošních výzvách. Pro poslední challenge si  s kámošema @ondrej.kalik@jirka_lafek připravil kreativní a zábavný nápad, který okořenil o malý příběh. Všem riderům, kteří se zúčastnili poslední challenge děkujeme a jdeme se podívat, kdo se stává výhercem poslední letošní výzvy.
Poslední kolo vyhrává rider, který se letos zúčastnil dohromady čtyř výzev ze sedmi, ale tu poslední konečně proměnil ve výhru. Ano, výhercem se stává zabiják z Neklidu @o.susicky s kámošema. My Ondrovi děkujeme za super výkony v letošních výzvách a gratulujeme mu k výhře.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​​​shop zde.

Výherci jednotlivých výzev

  1. #FrInstaChallenge Frontside Boardslide - @petr_zverina
  2. #FrInstaChallenge Backflip - @jakub_holubec
  3. #FrInstaChallenge Frontside 360 - @martyjirista
  4. #FrInstaChallenge Cab 270 do - @kuba_snb
  5. #FrInstaChallenge Frontflip - @rejzak88
  6. #FrInstaChallenge Fifty Fifty 360 ven - @hutysta
  7. #FrInstaChallenge Kreativitě se meze nekladou - @o.susicky , @ondrej.kalik a @jirka_lafek

Nejvíce účastí má na kontě výherce poslední soutěže @o.susicky zároveň s mladým zabijákem @matenatimon. Oba dva tito zabijáci se zúčastnili čtyř různých výzev z celkových sedmi! Děkujeme kluci!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.