Limitovaná edice boty Deeluxe ID 7.1 WOW

Deeluxe je rakouská značka vyrábějící high-endovou snowboardovou obuv, jejíž první logo spatřilo světlo světa v r. 1996. S touhou umožnit jezdci co největší komfort a kvalitu, se stala značka Deeluxe vůbec prvním výrobcem, který přišel na trh s termo-formovatelnou vložkou do snowboardové boty a rázem se tak stala číslem 1! Na následujících řádcích se detailněji podíváme na letošní limitovaný model ID 7.1. WOW.

Co se stane, když se značka Deeluxe spojí s “japonskými hrdiny“, kteří vystupují na YouTube pod názvem Weekly Of Weird, kde pravidelně každý třetí čtvrtek v měsíci překračují hranice snowboardového světa!

"Mezi genialitou a šílenstvím, je velmi tenká hranice!"
Keijiro Kasahara aka Doggy

Deeluxe ID 7.1 WOW

Tuto zimu dostal tým WOW od značky Deeluxe zelenou a vznikl tak nový limitovaný design freestylového modelu ID 7.1, určený pro všechny nadšence do snowboardingu, kteří se nebojí výzev! Každá bota barevně odlišná, přesto spolu perfektně ladí!

Vlastnosti:
- FLEX 5/​10
- POWERSTRAP
- L2
- PRO FLEX
- THERMO BLOCK
- SLYTECH
- SKATE FLEX

Kromě téhle parádní limitky máme i další modely a designy, které stojí za vaší pozornost! Deeluxe boty vám lépe představí následující video.

Deeluxe & Thermo Custom Fitting

Jedná se o tepelnou technologii, při níž se anatomicky tvaruje vnitřní botička snowboardových bot, dle vaší velikosti. Díky této technologii, je komfort po celou dobu jízdy na prkně zajištěn. Celý proces trvá přibližně 20 minut a i vy si jej můžete přijít vyzkoušet na jednu z našich prodejen, a to do Plzně, Prahy či Liberce.

Kolekci značky Deeluxe pro tuto zimu najdete nejen na oficiálních stránkách značky www.deeluxe.com nebo na stránkách českého distributora, ale i v našem přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019.

Zpracoval

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...