Limitovaná edice boty Deeluxe ID 7.1 WOW

Deeluxe je rakouská značka vyrábějící high-endovou snowboardovou obuv, jejíž první logo spatřilo světlo světa v r. 1996. S touhou umožnit jezdci co největší komfort a kvalitu, se stala značka Deeluxe vůbec prvním výrobcem, který přišel na trh s termo-formovatelnou vložkou do snowboardové boty a rázem se tak stala číslem 1! Na následujících řádcích se detailněji podíváme na letošní limitovaný model ID 7.1. WOW.

Co se stane, když se značka Deeluxe spojí s “japonskými hrdiny“, kteří vystupují na YouTube pod názvem Weekly Of Weird, kde pravidelně každý třetí čtvrtek v měsíci překračují hranice snowboardového světa!

"Mezi genialitou a šílenstvím, je velmi tenká hranice!"
Keijiro Kasahara aka Doggy

Deeluxe ID 7.1 WOW

Tuto zimu dostal tým WOW od značky Deeluxe zelenou a vznikl tak nový limitovaný design freestylového modelu ID 7.1, určený pro všechny nadšence do snowboardingu, kteří se nebojí výzev! Každá bota barevně odlišná, přesto spolu perfektně ladí!

Vlastnosti:
- FLEX 5/​10
- POWERSTRAP
- L2
- PRO FLEX
- THERMO BLOCK
- SLYTECH
- SKATE FLEX

Kromě téhle parádní limitky máme i další modely a designy, které stojí za vaší pozornost! Deeluxe boty vám lépe představí následující video.

Deeluxe & Thermo Custom Fitting

Jedná se o tepelnou technologii, při níž se anatomicky tvaruje vnitřní botička snowboardových bot, dle vaší velikosti. Díky této technologii, je komfort po celou dobu jízdy na prkně zajištěn. Celý proces trvá přibližně 20 minut a i vy si jej můžete přijít vyzkoušet na jednu z našich prodejen, a to do Plzně, Prahy či Liberce.

Kolekci značky Deeluxe pro tuto zimu najdete nejen na oficiálních stránkách značky www.deeluxe.com nebo na stránkách českého distributora, ale i v našem přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019.

Zpracoval

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Nostalgický čtvrtek - X. - Martin Černík

Po týdenní pauze se opět hlásím s tradiční rubrikou „Nostalgické čtvrtky“. Rád bych v dnešním jubilejním 10. díle zavítal zpátky do Čech a zároveň navázal na nedávný rozhovor s Martinem Černíkem a rád bych zabrousil do historie našeho nejlepšího snowboardisty historie. Dnes se tedy podíváme na Martinovi začátky a úspěchy. Shrneme si, co ho vlastně přivedlo na vrchol světového snowboardingu a hlavně odvyprávíme příběh, který okouzlil nás všechny.

Valentino Guseli přepisuje historii snowboardingu

Teprve 16. letý australský jezdec se zapsal do historie snowboardingu, když 31. března v Laaxu vyskočil 7,3 metrů nad koping rampy. Přepisuje tak 11 let starý rekord Shauna Whita z X-Games, tehdy Shaun atakoval hranici 7 metrů.

Jarní shredy z Krušných hor

Jarní část sezóny je jistě nejoblíbenější mezi všemi riders. Shredy v mikině nebo tričku, sluníčko, dlouhý den a slashík, kvůli kterému si můžete dovolit zkoušet věci, na které jste se celou sezónu neodvážili. Své o tom určitě ví i aktéři z tohoto videa z Neklidu a Klínovce. Erich Cinkl, se kterým nedávno u nás vyšel rozhovor, a mladá krev Samuel Fejg. Kluci využili darů jarních teplých dní a slušně poshredili. Padlo plno parádních, stylových a těžkých triků.