Lobster tým pustil ven film "We Are Losers 2"!

Tým Lobster Snowboards konečně pustil do světa jejich nové full movie "We Are Losers 2". Tak pohodlně usedněte a pusťte si tuhle bandu lůzrů, jak se baví snowboardingem a užívají si život s tím spojený na plné koule! Za nás rozhodně highlight letošního podzimu!

Featuring Lobster creamers: Halldor Helgason, Eiki Helgason, Hrund “Hundi” Hanna, Fritdjof "Fridge" Tischendorf, Sparrow Knox, Frank Bourgeois, Birkir “Bucky” Georgsson, Juho Laine ...................and more.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!

Zoltán Strcuľa vydal streetový video projekt "CLUMSY"!

Náš slovenský brat Zoltán Strcuľa právě pustil do světa jeho skvělý street part z loňské zimy pod názvem "CLUMSY". Mrkni na to a zjisti, že název videa úplně nemluví za své a Zoltán zabil víc než dost! Jsme rádi, že vidíme ridery natáčet kvalitní street party na vlastní pěst!