Lokální výzva by FreerideTV & Snowboardel

Rideři z celé republiky pozor! Máme pro vás nový projekt, který vzniká ve spolupráci FreerideTV a Snowboardelu. Lokální výzva má za cíl zavítat do 5 vybraných českých snowparků a zmapovat ježdění lokálních riders a všech, kdo ten den dorazí. Jak to bude celé fungovat a co můžete získat se dozvíte v tomto článku.

Zapoj se a vyhraj sponzoring od Snowboardelu na příští sezónu! Více informací níže.

O co půjde?

Dobře víme, že v českých snowparcích jezdí spoustu zabijáků, kteří si zaslouží naší pozornost. Rozhodli jsme se tak vám, lokálům, i všem dalším riderům, kteří dorazí, dát možnost předvést, co ve vás je!

Jak to bude fungovat?

Náš team složený z kameramana, produkčního a vždy jednoho člena Snowboardel teamu dorazí v dopoledních hodinách do snowparku a až do konce dne se bude věnovat natáčení vašich triků. Kromě záběrů do videa, které vyjde vždy v následujícím týdnu z každé zastávky, se můžete těšit i na věcné ceny od Ride SnowboardsPICTURE ORGANIC CLOTHING, které dodá hlavní partner projektu Snowboardel. Hlavní cenou je však sponzoring od Snowboardelu na nadcházející sezónu. Více informací se dozvíte dále.

Jak se můžu zúčastnit?

Hlavní je samozřejmě dorazit ve vybraném termínu do snowparku. Současně bychom vás však chtěli poprosit, abyste se přihlásili formou odeslání zprávy Freeride.cz SNOW v messengeru na facebooku. Umožní nám to vědět, s kolika ridery můžeme na natáčení počítat. Všechny, kdo se přihlásí budeme individuálně kontaktovat odpovědí, ve které pošleme bližší informace. Je to takhle easy;)

Co můžu získat?

Není toho málo! Kromě vlastních záběrů ve videu, které vyjde vždy v týdnu po session na Freeride.cz/snowboard, se můžete těšit na balík věcných cen, které mezi vás na každé zastávce rozdáme formou stuff 4 tricks.

To nejzásadnější je však to, že na konci projektu, který poběží celou letošní sezónu, vybere odborná porota složená ze dvou členů redakce Freeride.cz SNOW a dvou zástupců firmy Snowboardel, několik jezdců, kteří se stanou Snowboardel team riders v sezóně 2019/​2020 a získají tak každý:
- prkno Ride Snowboards z kolekce 2019/​2020
- oblečení PICTURE ORGANIC CLOTHING (set bunda + kalhoty) z kolekce 2019/​2020
- možnost prodloužení spolupráce do budoucna dle aktivity daného ridera

Jaká jsou pravidla?

Na pravidla si moc nepotrpíme, ale jedno bychom tentokrát přeci jen měli. Lokální výzva je určena nesponzorovaným jezdcům.

Kdy & kde proběhnou jednotlivé zastávky? Kde k nim získám info?

Informace k jednotlivým zastávkám najdete v konkrétních událostech u nás na facebooku. Zatím se můžete podívat na první zastávku ve Vítkovicích, která proběhne příští týden v pátek 18.1.2019. Další zastávky budou postupně přibývat a do konce příštího týdne odhalíme všech 5 termínů a lokalit! Informace se objeví zde u nás na webu a v samostatných událostech na našem facebooku.

Kde zjistím, co se kolem Lokální výzvy děje?

Vždy v následujícím týdnu po každé zastávce vyjde video v rámci pořadu Lokální výzva na FreerideTV, které se tak objeví zde u nás na webu a na našem YouTube kanále.

Dění kolem Lokální výzvy můžete sledovat i na našem facebookuInstagramu, nebo pod hashtagem #FRlokalnivyzva.

Hlavní partner Lokální výzvy je Snowboardel

Snowboardel team rider Filip Lucký

Těšíme se na tvůj diktát!

Napsala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!