Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.

Výsledky Světového poháru v Modeně

Muži:
První příčku bral devatenácti letý kanaďan Nicolas Laframboise, o kterém jsme zatím nikdy moc neslyšeli, ale asi na to s ježděním nebude vůbec špatně, když za sebou na druhém místě nechal hlavní hvězdu dnešního výstupu Marka McMorrise. Třetí místo a bronzovou medaili si vybojoval američan Chris Corning.
Z českých zástupců jsme bohužel na startovní listině nemohli vidět žádného snowboardistu, ale zato v Modeně závodil náš soused ze Slovenska Samuel Jaroš, který si vyjezdil pěkné 21. místo a umístil se pouhou jednu příčku za olympijským vítězem ve slopestylu z roku 2018 Redmondem Gerardem.

Ženy:
1. Reira Iwabuchi
2. Brooke Voigt
3. Anna Gasser
Mezi ženami už to bylo s českou účastí lepší. Na závody dorazila naše česká snowboardistka Šárka Pančochová, ale bohužel se jí moc nedařilo a dvakrát se škaredě rozbila.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...

Rozjeli jsme další kolo prodeje SUPPORTING COMMUNITY merche!

Díky velkému zájmu o náš merch z kolekce SUPPORTING COMMUNITY, který nás obrovsky těší a za který všem moc děkujeme, jsme se rozhodli přidat druhé kolo. Opět jedeme formou předobjednávek a máme pro vás i několik novinek!