Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.

Výsledky Světového poháru v Modeně

Muži:
První příčku bral devatenácti letý kanaďan Nicolas Laframboise, o kterém jsme zatím nikdy moc neslyšeli, ale asi na to s ježděním nebude vůbec špatně, když za sebou na druhém místě nechal hlavní hvězdu dnešního výstupu Marka McMorrise. Třetí místo a bronzovou medaili si vybojoval američan Chris Corning.
Z českých zástupců jsme bohužel na startovní listině nemohli vidět žádného snowboardistu, ale zato v Modeně závodil náš soused ze Slovenska Samuel Jaroš, který si vyjezdil pěkné 21. místo a umístil se pouhou jednu příčku za olympijským vítězem ve slopestylu z roku 2018 Redmondem Gerardem.

Ženy:
1. Reira Iwabuchi
2. Brooke Voigt
3. Anna Gasser
Mezi ženami už to bylo s českou účastí lepší. Na závody dorazila naše česká snowboardistka Šárka Pančochová, ale bohužel se jí moc nedařilo a dvakrát se škaredě rozbila.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Nidecker: Od výroby trakařů k výrobě nejkvalitnějších snowboardů

Snowboardy firmy Nidecker už určitě všichni dobře znáte. Víte ale, že kořeny této firmy sahají až do roku 1877 a její první zaměření bylo převážně na výrobu židlí, trakařů a žebříků? Jestli ne, tak je právě teď ten správný čas nabýt nové vědomosti a přečíst si krátké povídání o vývoji světoznámé snowboardové firmy Nidecker.

Další ročník akce “Big Air ve městě“ začne již 7. února v Kremnici

Pokud se již nemůžete dočkat letní festivalové sezóny, přijďte okusit atmosféru zimního festivalu do Kremnice. Už 7. a 8. února se tam odjede 12. ročník akce “Big Air ve městě“. Adrenalinem nabitou sportovní událost doplní ty nejlepší kapely. A to vše zcela zdarma!

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - Epizoda IV: Nová naděje

V dobách, kdy společností zmítají clickbaitové články, fake news a deep fake videa, lidé oprávněně přestávají věřit médiím. Na jednu stálici nezaujatého investigativního žurnalismu se ale můžeme stále spolehnout. Tou je Mikýřův Prkenný Přehled. Pořad, díky kterému budete dokonale informování o všech zprávách, které jste tisíckrát zachytili někde jinde.