Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.

Výsledky Světového poháru v Modeně

Muži:
První příčku bral devatenácti letý kanaďan Nicolas Laframboise, o kterém jsme zatím nikdy moc neslyšeli, ale asi na to s ježděním nebude vůbec špatně, když za sebou na druhém místě nechal hlavní hvězdu dnešního výstupu Marka McMorrise. Třetí místo a bronzovou medaili si vybojoval američan Chris Corning.
Z českých zástupců jsme bohužel na startovní listině nemohli vidět žádného snowboardistu, ale zato v Modeně závodil náš soused ze Slovenska Samuel Jaroš, který si vyjezdil pěkné 21. místo a umístil se pouhou jednu příčku za olympijským vítězem ve slopestylu z roku 2018 Redmondem Gerardem.

Ženy:
1. Reira Iwabuchi
2. Brooke Voigt
3. Anna Gasser
Mezi ženami už to bylo s českou účastí lepší. Na závody dorazila naše česká snowboardistka Šárka Pančochová, ale bohužel se jí moc nedařilo a dvakrát se škaredě rozbila.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová nálož z Jížní Koreje v podobě videa „Trouble“

V zemi svobody a Olympijských her, která je oddělena od zbytku světa oceánem a Kim Čong-unem se sešla parta shreďáků a dala dohromady zábavný sedmi minutový part v pořádném šikmookém stylu. Enjoy.

Fotoreport: Horsefeathers oslavil v Plzni 30 let!

V plzeňské Papírně to minulý týden ve čtvrtek žilo, ba co žilo... pulzovalo! Horsefeathers tam totiž slavil 30 let, což je výročí, které si zaslouží oslavit! V Papírně se sešlo mraky lidí, včetně legend českého snowboardingu, skateboarding, wakeboardingu a dalších sportů, lidí co s Horsefeathers v minulosti spolupracovali, ale i aktuální snowboardový tým a spoustu dalších. Mrkejte, jak akce proběhla na přiložených fotkách a pokud se k vám ještě včera nedostalo naše FreerideTV video, které se 30 letům Horsefeathers věnuje, tak si ho dejte na konci článku!

FreerideTV: 30 let Horsefeathers našima očima

O tom, že Horsefeathers letos slaví 30 let jste už u nás na webu i sociálních sítích mohli dozvědět několikrát. My jsme se nyní rozhodli na tohle výročí podívat trochu blíž. Za FreerideTV si 30 let Horsefeathers vzalo do parády duo Martin Mikyska a Honza Lohynský. Příjemnou podívanou... doporučujeme až do konce, aby vám něco neuniklo!