Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.

Výsledky Světového poháru v Modeně

Muži:
První příčku bral devatenácti letý kanaďan Nicolas Laframboise, o kterém jsme zatím nikdy moc neslyšeli, ale asi na to s ježděním nebude vůbec špatně, když za sebou na druhém místě nechal hlavní hvězdu dnešního výstupu Marka McMorrise. Třetí místo a bronzovou medaili si vybojoval američan Chris Corning.
Z českých zástupců jsme bohužel na startovní listině nemohli vidět žádného snowboardistu, ale zato v Modeně závodil náš soused ze Slovenska Samuel Jaroš, který si vyjezdil pěkné 21. místo a umístil se pouhou jednu příčku za olympijským vítězem ve slopestylu z roku 2018 Redmondem Gerardem.

Ženy:
1. Reira Iwabuchi
2. Brooke Voigt
3. Anna Gasser
Mezi ženami už to bylo s českou účastí lepší. Na závody dorazila naše česká snowboardistka Šárka Pančochová, ale bohužel se jí moc nedařilo a dvakrát se škaredě rozbila.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.

One shot z Václaváku: Štěpán Rokos by Michal Prouza

Jak to vypadá když si plníte dětské sny? Své o tom ví Štěpán Rokos, který si právě jeden takový splnit. Tímto mu gratulujeme.