Marko Grilc - Splitboarding v Austrálii

Stavili jste se včera na akci Burton Launch Party v pražském Burton Store? Pokud ano, Marko Grilc vám mohl potřást rukou a pozdravit vás. Právě od něj tu máme edit z jeho projektu Grilog, ve kterém se podíváme na nejvyšší horu pevninské části Austrálie.

Již třetím rokem uvádí Slovinec Marko Grilc svou Youtube show Grilog. V druhé epizodě letošního ročníku se s Markem vydáme na Mt. Kosciuszko (2 228 m), která je nejvyšší horou pevninské části Austrálie a leží ve Sněžných horách ve státě Nový Jižní Wales u hranice s Victorií. Právě sem vyrazil z resortu Thredbo s partou kámošů a s sebou si vzali své splity. Po výstupu je čekala odměna v podobě parádních sjezdů. Tady to je, koukněte na to. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!

Mini report a galerie z akce GAMEofSHRED by Kalinmafia v Peci

První zastávka nevšedního contestu GAMEofSHRED by Kalinmafia na piknikáčí proběhla tuto sobotu v Peci pod Sněžkou a podle komentářů z místa dění lze akci popsat jedním slovem. Bylo „ZLEEEEEEE“. Pojďte kouknout na výsledky akce a pár fotek!