Marko Grilc vítězem Billabong Air&Style 2009!

Poměrně velkým překvapením skončil Billabong Air&Style 2009Innsbrucku. Vítězem se stal Slovinec Marko Grilc před Peetu Piiroinenem, Andreasem WiigemIourim Podladtchikovem. Největší hvězda akce Travis Rice nepostoupil v souboji s Andreasem Wiigem a skončil až patnáctý. Reportáž a fotogalerii můžete čekat na FR brzy!

Výsledky:

1. Grilc Marko SLO
2. Piiroinen Peetu FIN
3. Wiig Andreas NOR
4. Podlatchikov Iouri SUI
5. Ettala Eero FIN
6. Stock Werner AUT
7. Elhardt Elias GER
8. Horgmo Torstein NOR
9. Autti Antti FIN
10. Swoboda Marc AUT
11. Guldemond Chas USA
12. Gimpl Stefan AUT
13. Mattila Risto FIN
14. Humphreys Tim USA
15. Rice Travis USA
16. Rüf Gigi AUT

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!