Marko Grilc vítězem Billabong Air&Style 2009!

Poměrně velkým překvapením skončil Billabong Air&Style 2009Innsbrucku. Vítězem se stal Slovinec Marko Grilc před Peetu Piiroinenem, Andreasem WiigemIourim Podladtchikovem. Největší hvězda akce Travis Rice nepostoupil v souboji s Andreasem Wiigem a skončil až patnáctý. Reportáž a fotogalerii můžete čekat na FR brzy!

Výsledky:

1. Grilc Marko SLO
2. Piiroinen Peetu FIN
3. Wiig Andreas NOR
4. Podlatchikov Iouri SUI
5. Ettala Eero FIN
6. Stock Werner AUT
7. Elhardt Elias GER
8. Horgmo Torstein NOR
9. Autti Antti FIN
10. Swoboda Marc AUT
11. Guldemond Chas USA
12. Gimpl Stefan AUT
13. Mattila Risto FIN
14. Humphreys Tim USA
15. Rice Travis USA
16. Rüf Gigi AUT

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.