MarMor - Saas Fee 2018

I dnes se vydáme do švýcarského Saas Fee do parku The Stomping Grounds. Je tady totiž další díl série MarMor.

MarMor sérií znáte. Mons RoislandMarkus Olimstad nám v ní ukazují, kde spolu jezdí, kam spolu cestují, jak si užívají snowboarding po boku kámošů. Prostě klasická snowboardová webová série. Jejich nový díl se věnuje Saas Fee a letošním The Stomping Grounds. Tam nemohli chybět. Kluci do svého editu přibrali i Bendika Gjerdalena a tady je výsledek.

Ještě musíme poblahopřát Markusovi, který se stal aktuální posilou Deeluxe teamu. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!