Mathieu Crepel - Trailer k filmu Shaka

Profesionální snowboardista a jeden z nejvýznamnějších evropských riderů Mathieu Crepel se rozhodl pokořit Jaws na Havaji. Příprava ho stála hodně sil, ale dal tomu vše.

V produkci Almo Film mohl vznikout zajímavý dokument o jeho cestě za dost těžkým cílem. V následujících minutách si uvedeme jeho trailer k film Shaka. Můžeme se také začít těšit na českou premiéru, kterou přijede podpořit sám Mathieu. Ta proběhne 20.10.2018 v Praze. Bližší informace vám přineseme již brzy.

Riders: Mathieu Crepel, Guillaume Nery, Nathan Fletcher, Koa Rothmann, Eddie Rothmann, Gerry Lopez, Kepa Acero, Victor Daviet a další.

Scénář a režie: Morgan Le Faucheur

Sponzoři: Quiksilver, Blue Tomato, Nixon, Nidecker

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Vyrazte v létě k vodě a navnaďte se s naším přehledem water jumpů

Teploty začínají atakovat hranici, kdy je příjemné trávit čas spíše u vody, než kdekoliv jinde. Na snowboarding většina z vás nemá ani pomyšlení, protože už je dávno po sezóně. Pokud tedy zrovna nepatříte do sorty riderů, kteří využívají ledovců nebo krytých hal. Je tu ale ještě jedna možnost, a to využívat skoků do vody, které v naší zemi najdete hned čtyři. Ideální čas spojit snowboarding s horkým letním počasím. V tomto přehledu se podíváme, které water jumpy jsou ready na vaší návštěvu a váš trénink.

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!