Mathieu Crepel - Trailer k filmu Shaka

Profesionální snowboardista a jeden z nejvýznamnějších evropských riderů Mathieu Crepel se rozhodl pokořit Jaws na Havaji. Příprava ho stála hodně sil, ale dal tomu vše.

V produkci Almo Film mohl vznikout zajímavý dokument o jeho cestě za dost těžkým cílem. V následujících minutách si uvedeme jeho trailer k film Shaka. Můžeme se také začít těšit na českou premiéru, kterou přijede podpořit sám Mathieu. Ta proběhne 20.10.2018 v Praze. Bližší informace vám přineseme již brzy.

Riders: Mathieu Crepel, Guillaume Nery, Nathan Fletcher, Koa Rothmann, Eddie Rothmann, Gerry Lopez, Kepa Acero, Victor Daviet a další.

Scénář a režie: Morgan Le Faucheur

Sponzoři: Quiksilver, Blue Tomato, Nixon, Nidecker

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!