Max Parrot bojuje s rakovinou a vydává video ''Battle Prep''

Max Parrot přibližně před měsícem na svém Instagramovém profilu oznámil, že byl diagnostikovaný s rakovinou. Kanadský snowboardista ale na svou lásku ke snowboardingu nezapomíná ani v těžkých časech a do světa poslal nové video, které natočil na své poslední tréninkové session.

Max je ale silný bojovník a boj s touhle zákeřnou nemocí, která byla později upřesněna jako Hodgkinův lymfom, určitě zvládne. My Maxovi držíme palce a už se nemůžeme dočkat, až ho zase uvidíme jezdit na sto procent.

Maxe můžete sledovat na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.