Max Parrot bojuje s rakovinou a vydává video ''Battle Prep''

Max Parrot přibližně před měsícem na svém Instagramovém profilu oznámil, že byl diagnostikovaný s rakovinou. Kanadský snowboardista ale na svou lásku ke snowboardingu nezapomíná ani v těžkých časech a do světa poslal nové video, které natočil na své poslední tréninkové session.

Max je ale silný bojovník a boj s touhle zákeřnou nemocí, která byla později upřesněna jako Hodgkinův lymfom, určitě zvládne. My Maxovi držíme palce a už se nemůžeme dočkat, až ho zase uvidíme jezdit na sto procent.

Maxe můžete sledovat na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

RIDE Snowboards prezentují nové týmové full movie „Sicky“

Snowboardová firma RIDE Snowboards vydala nový snowboardový film pod názvem „Sicky“. Firma se v poslední době může pyšnit fakt kvalitním týmem jezdců, takže si můžete být jisti, že „Sicky“ stojí opravdu za shlédnutí.

Max Parrot vydal dokonale zpracované video ze Stomping Grounds

Max Parrot v červenci oznámil, že definitivně porazil rakovinu, měsíc poté už vyhrál i X Games v Oslu a teď vydal solidní video ze Stomping Grounds v Saas Fee. Kameramanem byl mladý lotyšský snowboardista Toms Petrusevics, který vyměnil double corky za kameru a dá se říct, že asi udělal dobře, protože takhle zpracovaným videem se může pyšnit málokdo.

„Scandalnavians“ full movie má šesti minutový nabitý teaser

„Scandalnavians“ teaser je důkazem, že skandinávci to na snowboardu prostě umí! Ve videu se objeví riders jako je Halldor Helgason, Eiki Helgason, Sven Thorgren, Rene Rinnekangas a spousta dalších severských snowboardistů. Na celý film si ale bohužel budeme muset počkat až do příštího roku.