Max Parrot bojuje s rakovinou a vydává video ''Battle Prep''

Max Parrot přibližně před měsícem na svém Instagramovém profilu oznámil, že byl diagnostikovaný s rakovinou. Kanadský snowboardista ale na svou lásku ke snowboardingu nezapomíná ani v těžkých časech a do světa poslal nové video, které natočil na své poslední tréninkové session.

Max je ale silný bojovník a boj s touhle zákeřnou nemocí, která byla později upřesněna jako Hodgkinův lymfom, určitě zvládne. My Maxovi držíme palce a už se nemůžeme dočkat, až ho zase uvidíme jezdit na sto procent.

Maxe můžete sledovat na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.

Podpoř legendární KlonDike music club na HitHitu

Legendární KlonDike music club v Peci pod Sněžkou, který určitě spoustu z vás zná a pojí si s ním vzpomínky na mejdany, koncerty a super večery, potřebuje v časech koronaviru vaši pomoc. Pokud chcete, aby to tamní parta zvládla a přejete si atmosféru tohohle místa znovu zažít, podpořte jejich projekt na HitHitu. Zbývá už jen 6 dní a k dokončení chybí málo!