Max Parrot, Eli Bouchart a další na streetu v novém filmu STATUS

Label Shredbost přináší film z amerického streetu, ve kterém se představí Max Parrot, Eli Bouchart, Gab Jacques a Gab Gosselin.

Zatímco je planeta uprostřed globální pandemie, pár přátel se ocitne ukotvena na domácí půdě s příležitostí toulat se prázdnými ulicemi Québecu, jednou z nejznámějších pouličních scén na světě. Kdy jindy než v době světového chaosu, kdy cestování je komplikované, je čas vytěžit z ulic, které znáte nejlépe maximum. Tihle riders nás vzali do svého hnízda, aby nám předvedli svůj skill na místních světoznámých spotech. Velmi zajímavé je vidět Maxe Parrota, velkého závoďáka, jak mu ježdění na streetu nedělá sebemenší problém. To stejné by se dalo říct i o mladičkém talentu Eli Bouchart, pro kterou taková to zkušenost jistě bude jedna z prvních.

A proč vlastně “STATUS”? Status je krátký film o snowboardingu natočený během pandemie v návaznosti na Short Notice. Myšlenka za názvem: Toto je stav situace a způsob, jakým se vypořádáme s chaosem, který svět vytvořil. Zaměření tohoto filmu je ukázat kreativitu na velkých a známých místech a s týmem, který to vezme za své a originálně. Hell yeah! Přejeme příjemné pokoukáníčko...

RIDERS:

Gab Jacques
Gab Gosselin
Max Parrot
Eli Bouchard

Sponsors:

Empire
Dragon
Stance

Directed by: Max Trudel

Shot and edit:  Max Trudel

Produced by: Seb Gagnon

Graphic Design: Anthony Lemay

Motion graphics: Jay Nadeau

Additional Filmers:

Hugo Dubé Bouchard,
Chris Cloutier
Alex Blanchet

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!

Mini report a galerie z akce GAMEofSHRED by Kalinmafia v Peci

První zastávka nevšedního contestu GAMEofSHRED by Kalinmafia na piknikáčí proběhla tuto sobotu v Peci pod Sněžkou a podle komentářů z místa dění lze akci popsat jedním slovem. Bylo „ZLEEEEEEE“. Pojďte kouknout na výsledky akce a pár fotek!