Maximal Animal a Lockdown Jump

Lanovky nám stále nejezdí ale my neleníme a šlapeme. Tentokrát jsem v hledáčku měli skok.

Situace v České Republice se nijak nemění a na nás stále zbývá jem šlapat a šlapat. Na jižní straně Klínovce pěkně zasněžují a z nasněžených boulí, které by při normálním provozu byli rozhrnuté jsme si postavili příjemý skok. Celodení mlha a teploty pod nulou nás neodradili od natáčení našeho zatím pravidelného nedělního ježdění. Tentokrát jsme museli doma nechat našeho feláka Ondru, který drží nepříjemnou karanténu a místo něj jsme povolali OG ridera Morana.

Postavili jsme skok dali párek a šli jsme na rozjezd. Laplovo koleno stále není ve formě a spíše držel lopatu s kamerou než jeho snowboard Bataleon ale i tak ho máme rádi. Skok nebyl nějak extra velký ale všechno bylo o rychlosti, dopad byl dlouhý a příjemný takže to šlo pěkně poslat.  Po pár pokusech jsme už začli sázet bomby. Teda jen někdo, někdo si musel skok ještě trochu poupravit a víckrát vyzkoušet než začal pořádně jezdit.

Nejvíce skok seděl lyžníkovi Fatušovi který s přehledem odjížděl trik za trikem. Vorel s Moranem ale nezapoměli na gaga style takže zandali taky. Pokud si myslíte že snámi jezdí popeláři ve svítivích žlutých bundách tak se mýlíte, byl to náš Vorel, který má zcela nový ohoz od Horsefeathers. Celkově si všichni neděli užili a jak začlo zapadat slunce tak jsme už neměli sílu dále jezdit a šlapat. 

Když teď píšu tento článek tak si řikám že ten skok byla příprava na další Spot ze kterého bude video a profesinální fotky od Miloše Štáfka, kterému moc děkujeme za trpělivost. Rozhodně se máte na co těšit.

Teď už si ale pojďte užít video, které nám velký Vorel sestříhal. Pohodlně se usaďte vezměte si popcorn a čaj a užijte si krátké video.

Ps.: nebojte se vyrazit ven, ať už na hory nebo jen do lesa na procházku. Je tam krásně. 

Sleduj borce z Maximal Animal na jejich sociálních sítích!

Přináší

Maximal Animal
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!