Maximal Animal a Lockdown Jump

Lanovky nám stále nejezdí ale my neleníme a šlapeme. Tentokrát jsem v hledáčku měli skok.

Situace v České Republice se nijak nemění a na nás stále zbývá jem šlapat a šlapat. Na jižní straně Klínovce pěkně zasněžují a z nasněžených boulí, které by při normálním provozu byli rozhrnuté jsme si postavili příjemý skok. Celodení mlha a teploty pod nulou nás neodradili od natáčení našeho zatím pravidelného nedělního ježdění. Tentokrát jsme museli doma nechat našeho feláka Ondru, který drží nepříjemnou karanténu a místo něj jsme povolali OG ridera Morana.

Postavili jsme skok dali párek a šli jsme na rozjezd. Laplovo koleno stále není ve formě a spíše držel lopatu s kamerou než jeho snowboard Bataleon ale i tak ho máme rádi. Skok nebyl nějak extra velký ale všechno bylo o rychlosti, dopad byl dlouhý a příjemný takže to šlo pěkně poslat.  Po pár pokusech jsme už začli sázet bomby. Teda jen někdo, někdo si musel skok ještě trochu poupravit a víckrát vyzkoušet než začal pořádně jezdit.

Nejvíce skok seděl lyžníkovi Fatušovi který s přehledem odjížděl trik za trikem. Vorel s Moranem ale nezapoměli na gaga style takže zandali taky. Pokud si myslíte že snámi jezdí popeláři ve svítivích žlutých bundách tak se mýlíte, byl to náš Vorel, který má zcela nový ohoz od Horsefeathers. Celkově si všichni neděli užili a jak začlo zapadat slunce tak jsme už neměli sílu dále jezdit a šlapat. 

Když teď píšu tento článek tak si řikám že ten skok byla příprava na další Spot ze kterého bude video a profesinální fotky od Miloše Štáfka, kterému moc děkujeme za trpělivost. Rozhodně se máte na co těšit.

Teď už si ale pojďte užít video, které nám velký Vorel sestříhal. Pohodlně se usaďte vezměte si popcorn a čaj a užijte si krátké video.

Ps.: nebojte se vyrazit ven, ať už na hory nebo jen do lesa na procházku. Je tam krásně. 

Sleduj borce z Maximal Animal na jejich sociálních sítích!

Přináší

Maximal Animal
Další články autora

Další zajímavé články

Pondělí je tady a s ním i nová Sunday in the Park

Nedovedeme si představit start do nového tádne bez nové epizody z Bear Mountains v Kalifornii. Stále nás tato série baví a stále jsou ve videu jezdci, kteří předvádí kvalitní a vyrovnaný snowboarding. Proto i tentokrát nevynecháme už 8. epizodu!

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.