Maximal Animal blog - Ep. 1

Krušnohorská partička Maximal Animal není na české snowboardové scéně žádnou novinkou. Novinkou je však to, že tahle legendární parta si na Freeride.cz otevřela blog a my tak teď máme tu čest vám nyní představit první epizodu, ve které se dozvíte základní informace a dojde k takovému, jak Honza Vorlík sám říká, zdvořilejšímu představení.

Ahoj, zdraví vás Honza Vorlík z Maximal Animal crew (zkratkou MA). Rozhodli jsme si na Freeridu otevřít blog, protože o sobě rádi dáváme vědět. Děláme toho spoustu a na tuhle zimu toho opět dost chystáme. Na úvod bychom se ale rádi představili a to formou pár kratších odstavců. Na víc se od nás můžete těšit už brzy!

Historie

Jsme mladá parta nadšenců, která se potkala v roce 2009. Nejdříve z nás byli jen kamarádi, které nebavilo sedět doma a tak jsme se začali bavit sportem, cestovat a poznávat krásy života. Nejdříve to pro nás byla jen zábava, poté jsme začali objíždět závody, fotit pro sponzory, natáčet svá videa, tvořit akce šité na míru a nakonec tím vším dneska žijem. 

Co máme za sebou

Starali jsme se 7 let o klínovecký snowpark, dělali jsme Evropský pohár, podíleli se na českém snowboardovém poháru, hostili Just Ride, tvořili Winter Arénu, byli sponzorvaní firmou Vehicle a K2 snowboarding, jezdili jsme učit na lyžařské kurzy, pořádali Jarní ledovec, celkem máme za sebou přes 100 akcí nebo výletů a skoro vše je zmapované na našem YouTube kanále

Co děláme teď

V dnešní době se věnujeme M.A. akademii, snowkempům, spravujeme Wakepark v Chomutově, pořádáme unikát v podání Chomutovského poháru lyží a snowboardu, teambuldingovým akcím, natáčení videí, focení, tvorbě reklam a hlavně sobě. Letos čekejte X stories z X snowparků, spotů, výletů a života okolo toho.

Další info o nás najdeš na našem webu.

Sledovat nás můžeš i na těchto sociálních sítích:

Napsal

Jan Vorlík
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.