Maximal Animal blog - Ep. 1

Krušnohorská partička Maximal Animal není na české snowboardové scéně žádnou novinkou. Novinkou je však to, že tahle legendární parta si na Freeride.cz otevřela blog a my tak teď máme tu čest vám nyní představit první epizodu, ve které se dozvíte základní informace a dojde k takovému, jak Honza Vorlík sám říká, zdvořilejšímu představení.

Ahoj, zdraví vás Honza Vorlík z Maximal Animal crew (zkratkou MA). Rozhodli jsme si na Freeridu otevřít blog, protože o sobě rádi dáváme vědět. Děláme toho spoustu a na tuhle zimu toho opět dost chystáme. Na úvod bychom se ale rádi představili a to formou pár kratších odstavců. Na víc se od nás můžete těšit už brzy!

Historie

Jsme mladá parta nadšenců, která se potkala v roce 2009. Nejdříve z nás byli jen kamarádi, které nebavilo sedět doma a tak jsme se začali bavit sportem, cestovat a poznávat krásy života. Nejdříve to pro nás byla jen zábava, poté jsme začali objíždět závody, fotit pro sponzory, natáčet svá videa, tvořit akce šité na míru a nakonec tím vším dneska žijem. 

Co máme za sebou

Starali jsme se 7 let o klínovecký snowpark, dělali jsme Evropský pohár, podíleli se na českém snowboardovém poháru, hostili Just Ride, tvořili Winter Arénu, byli sponzorvaní firmou Vehicle a K2 snowboarding, jezdili jsme učit na lyžařské kurzy, pořádali Jarní ledovec, celkem máme za sebou přes 100 akcí nebo výletů a skoro vše je zmapované na našem YouTube kanále

Co děláme teď

V dnešní době se věnujeme M.A. akademii, snowkempům, spravujeme Wakepark v Chomutově, pořádáme unikát v podání Chomutovského poháru lyží a snowboardu, teambuldingovým akcím, natáčení videí, focení, tvorbě reklam a hlavně sobě. Letos čekejte X stories z X snowparků, spotů, výletů a života okolo toho.

Další info o nás najdeš na našem webu.

Sledovat nás můžeš i na těchto sociálních sítích:

Napsal

Honza Vorlík
Další články autora

Další zajímavé články

COOL Just Ride! Tour 2019 startuje v sobotu ve Špindlu

Zima jede v plném proudu a české hory zasypávají další a další přívaly sněhu, takže je ten nejlepší čas na to odpálit letošní jubilejní 10. ročník série COOL Just Ride! Už tuhle sobotu všechno vypukne ve Špindlerově Mlýně a v tomhle článku se můžete dočíst absolutně všechno, co vás tam čeká.

Nový StaleLIFE je jedna velká prašanová pohádka

Ståle Sandbech vás ve své nejnovější epizodě StaleLIFE vezme do rakouského resortu Flachauwinkl, kde je letos o pořádnou sněhovou nadílku víc než postaráno. Udělejte si pohodlí a mrkněte, jak kluci šnorchlují v nadýchaných sněhových polštářích.

686 - Od skateboardingu až po snowboarding!

Již 26 let je značka 686 jakýmsi synonymem pro kvalitní zimní oblečení inspirované horským životním stylem a snowboardingem! Historii a část letošní kolekce si představíme v následujícím článku.