Maximal Animal blog - Ep. 1

Krušnohorská partička Maximal Animal není na české snowboardové scéně žádnou novinkou. Novinkou je však to, že tahle legendární parta si na Freeride.cz otevřela blog a my tak teď máme tu čest vám nyní představit první epizodu, ve které se dozvíte základní informace a dojde k takovému, jak Honza Vorlík sám říká, zdvořilejšímu představení.

Ahoj, zdraví vás Honza Vorlík z Maximal Animal crew (zkratkou MA). Rozhodli jsme si na Freeridu otevřít blog, protože o sobě rádi dáváme vědět. Děláme toho spoustu a na tuhle zimu toho opět dost chystáme. Na úvod bychom se ale rádi představili a to formou pár kratších odstavců. Na víc se od nás můžete těšit už brzy!

Historie

Jsme mladá parta nadšenců, která se potkala v roce 2009. Nejdříve z nás byli jen kamarádi, které nebavilo sedět doma a tak jsme se začali bavit sportem, cestovat a poznávat krásy života. Nejdříve to pro nás byla jen zábava, poté jsme začali objíždět závody, fotit pro sponzory, natáčet svá videa, tvořit akce šité na míru a nakonec tím vším dneska žijem. 

Co máme za sebou

Starali jsme se 7 let o klínovecký snowpark, dělali jsme Evropský pohár, podíleli se na českém snowboardovém poháru, hostili Just Ride, tvořili Winter Arénu, byli sponzorvaní firmou Vehicle a K2 snowboarding, jezdili jsme učit na lyžařské kurzy, pořádali Jarní ledovec, celkem máme za sebou přes 100 akcí nebo výletů a skoro vše je zmapované na našem YouTube kanále

Co děláme teď

V dnešní době se věnujeme M.A. akademii, snowkempům, spravujeme Wakepark v Chomutově, pořádáme unikát v podání Chomutovského poháru lyží a snowboardu, teambuldingovým akcím, natáčení videí, focení, tvorbě reklam a hlavně sobě. Letos čekejte X stories z X snowparků, spotů, výletů a života okolo toho.

Další info o nás najdeš na našem webu.

Sledovat nás můžeš i na těchto sociálních sítích:

Napsal

Jan Vorlík
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.