Maximal Animal blog - Ep. 1

Krušnohorská partička Maximal Animal není na české snowboardové scéně žádnou novinkou. Novinkou je však to, že tahle legendární parta si na Freeride.cz otevřela blog a my tak teď máme tu čest vám nyní představit první epizodu, ve které se dozvíte základní informace a dojde k takovému, jak Honza Vorlík sám říká, zdvořilejšímu představení.

Ahoj, zdraví vás Honza Vorlík z Maximal Animal crew (zkratkou MA). Rozhodli jsme si na Freeridu otevřít blog, protože o sobě rádi dáváme vědět. Děláme toho spoustu a na tuhle zimu toho opět dost chystáme. Na úvod bychom se ale rádi představili a to formou pár kratších odstavců. Na víc se od nás můžete těšit už brzy!

Historie

Jsme mladá parta nadšenců, která se potkala v roce 2009. Nejdříve z nás byli jen kamarádi, které nebavilo sedět doma a tak jsme se začali bavit sportem, cestovat a poznávat krásy života. Nejdříve to pro nás byla jen zábava, poté jsme začali objíždět závody, fotit pro sponzory, natáčet svá videa, tvořit akce šité na míru a nakonec tím vším dneska žijem. 

Co máme za sebou

Starali jsme se 7 let o klínovecký snowpark, dělali jsme Evropský pohár, podíleli se na českém snowboardovém poháru, hostili Just Ride, tvořili Winter Arénu, byli sponzorvaní firmou Vehicle a K2 snowboarding, jezdili jsme učit na lyžařské kurzy, pořádali Jarní ledovec, celkem máme za sebou přes 100 akcí nebo výletů a skoro vše je zmapované na našem YouTube kanále

Co děláme teď

V dnešní době se věnujeme M.A. akademii, snowkempům, spravujeme Wakepark v Chomutově, pořádáme unikát v podání Chomutovského poháru lyží a snowboardu, teambuldingovým akcím, natáčení videí, focení, tvorbě reklam a hlavně sobě. Letos čekejte X stories z X snowparků, spotů, výletů a života okolo toho.

Další info o nás najdeš na našem webu.

Sledovat nás můžeš i na těchto sociálních sítích:

Napsal

Jan Vorlík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!