Maximal Animal blog - Ep. 1

Krušnohorská partička Maximal Animal není na české snowboardové scéně žádnou novinkou. Novinkou je však to, že tahle legendární parta si na Freeride.cz otevřela blog a my tak teď máme tu čest vám nyní představit první epizodu, ve které se dozvíte základní informace a dojde k takovému, jak Honza Vorlík sám říká, zdvořilejšímu představení.

Ahoj, zdraví vás Honza Vorlík z Maximal Animal crew (zkratkou MA). Rozhodli jsme si na Freeridu otevřít blog, protože o sobě rádi dáváme vědět. Děláme toho spoustu a na tuhle zimu toho opět dost chystáme. Na úvod bychom se ale rádi představili a to formou pár kratších odstavců. Na víc se od nás můžete těšit už brzy!

Historie

Jsme mladá parta nadšenců, která se potkala v roce 2009. Nejdříve z nás byli jen kamarádi, které nebavilo sedět doma a tak jsme se začali bavit sportem, cestovat a poznávat krásy života. Nejdříve to pro nás byla jen zábava, poté jsme začali objíždět závody, fotit pro sponzory, natáčet svá videa, tvořit akce šité na míru a nakonec tím vším dneska žijem. 

Co máme za sebou

Starali jsme se 7 let o klínovecký snowpark, dělali jsme Evropský pohár, podíleli se na českém snowboardovém poháru, hostili Just Ride, tvořili Winter Arénu, byli sponzorvaní firmou Vehicle a K2 snowboarding, jezdili jsme učit na lyžařské kurzy, pořádali Jarní ledovec, celkem máme za sebou přes 100 akcí nebo výletů a skoro vše je zmapované na našem YouTube kanále

Co děláme teď

V dnešní době se věnujeme M.A. akademii, snowkempům, spravujeme Wakepark v Chomutově, pořádáme unikát v podání Chomutovského poháru lyží a snowboardu, teambuldingovým akcím, natáčení videí, focení, tvorbě reklam a hlavně sobě. Letos čekejte X stories z X snowparků, spotů, výletů a života okolo toho.

Další info o nás najdeš na našem webu.

Sledovat nás můžeš i na těchto sociálních sítích:

Napsal

Honza Vorlík
Další články autora

Další zajímavé články

Honza Kaňůrek I První skoky a graby na snowboardu - Tricktip

Honza ''Kaňus''Kaňůrek vám ve svém nejnovějším snowboardovém tutoriálu vysvětlí a názorně předvede, jak proletět skok rovně a poté bezpečně přistát do dopadu. Jelikož autorem tohoto skvělého tutoriálu je král snowboardových bavičů, tak očekávejte hromadu vtípků a zábavných momentů. Pohodlně se usaďte a dávejte pozor, protože vás čeká životní lekce rovného skákání.

Štrbské pleso Best trick session 2019 - report a video

V jediném snowparku ve Vysokých Tatrách se 9.3.2019 uskutečnila skvěla akce Best trick session. Celá akce byla hlavně o tom, aby se nadšenci snowparků, snowboardingu i freeskiingu potkali a zajezdili si společně v super atmosféře.

Skvělá akce Never Summer 2019 & Monkey Race se blíží

Rok se s rokem sešel a to znamená, že je tady opět závěrečná akce na Krakonošově zahrádce Never Summer 2019 & Monkey Race. Tato oslava snowboardingu a freeskiingu a zároveň legendární ukončení zimní sezóny proběhne v již všem známém pohodovém duchu v prostředí krásných Dvoraček a to v sobotu 30.3.2019.