Maximal Animal first NEKLID shred

Takže, jak jsme ukončili sezónu už víte, jak probíhal Snowcamp s námi taky víte, ale jak začala naše sezóna, tak o tom jsme zatím mlčeli. Ale nemůžeme vás o to ošidit, takže zde je článek o našem prvním letošním společném šredu.

Při našem prvním pojezdu se nás sešlo nejvíce za celou sezónu, složení bylo následující: Lapel, Moran, Martin, Fatuš, Ondra a Vorel.  Dohoda zněla, že se sejdeme na Neklidu, jelikož i přes to, že tam všude byla tráva, tak tam vyrostlo pět překážek. Dvě velké roury hokejka a zetko, roura, pole jam a rail 3 metry. 

Začali jsme Z rourou a hokejkou. Opět byl začátek trochu těžší, protože roury jsou celkem dlouhé a lámané, což byl ideál na začátek sezóny. Ale nakonec jsme všichni zadali, jako vždy samozřejmě :-). Jelikož probíhala #Snowboardelinstachallange, tak jsme zkoušeli i nějaká kombíčka, největší peklo zkoušel Pavel, ale bohužel nakonec nepadlo, teda padlo, ale až během sezóny. 

Následně jsme se přesunuli na pole jam a rail. Na railu zatím padali triky na rozcvičku, hezky opatrně, protože jsme před sebou měli celou sezónu a bylo tam místy i dost ledu na dopadu. Ale to nás nezastavilo a šli jsme na pole jam. Kde jsme poslali nějaký pěkný polety s grebama na fotky, které se velmi povedli. Fatuš na lyžích dokonce na tý trčící tyči dával grind, což bylo celkem přísný, protože kdyby se mu rozjely nohy, tak by z něj byla Fatuška. Ale vše dobře dopadlo a máme stále Fatuše. 
I když počasí nebylo úplně ideální, tak jsme si den parádně užili a myslím, že jsme plnohodnotně otevřeli sezónu.

A to je pro dnešek všechno, už víte o naší krátké sezóně vše. A nebo ne??? My doufáme, že ne!!!

Užívejte domácího studia, home office, čtení knih a taky si zasportujte, protože ve zdravém těle zdravý duch!!!

Zdarec Ondra.

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!