Maximal Animal first NEKLID shred

Takže, jak jsme ukončili sezónu už víte, jak probíhal Snowcamp s námi taky víte, ale jak začala naše sezóna, tak o tom jsme zatím mlčeli. Ale nemůžeme vás o to ošidit, takže zde je článek o našem prvním letošním společném šredu.

Při našem prvním pojezdu se nás sešlo nejvíce za celou sezónu, složení bylo následující: Lapel, Moran, Martin, Fatuš, Ondra a Vorel.  Dohoda zněla, že se sejdeme na Neklidu, jelikož i přes to, že tam všude byla tráva, tak tam vyrostlo pět překážek. Dvě velké roury hokejka a zetko, roura, pole jam a rail 3 metry. 

Začali jsme Z rourou a hokejkou. Opět byl začátek trochu těžší, protože roury jsou celkem dlouhé a lámané, což byl ideál na začátek sezóny. Ale nakonec jsme všichni zadali, jako vždy samozřejmě :-). Jelikož probíhala #Snowboardelinstachallange, tak jsme zkoušeli i nějaká kombíčka, největší peklo zkoušel Pavel, ale bohužel nakonec nepadlo, teda padlo, ale až během sezóny. 

Následně jsme se přesunuli na pole jam a rail. Na railu zatím padali triky na rozcvičku, hezky opatrně, protože jsme před sebou měli celou sezónu a bylo tam místy i dost ledu na dopadu. Ale to nás nezastavilo a šli jsme na pole jam. Kde jsme poslali nějaký pěkný polety s grebama na fotky, které se velmi povedli. Fatuš na lyžích dokonce na tý trčící tyči dával grind, což bylo celkem přísný, protože kdyby se mu rozjely nohy, tak by z něj byla Fatuška. Ale vše dobře dopadlo a máme stále Fatuše. 
I když počasí nebylo úplně ideální, tak jsme si den parádně užili a myslím, že jsme plnohodnotně otevřeli sezónu.

A to je pro dnešek všechno, už víte o naší krátké sezóně vše. A nebo ne??? My doufáme, že ne!!!

Užívejte domácího studia, home office, čtení knih a taky si zasportujte, protože ve zdravém těle zdravý duch!!!

Zdarec Ondra.

Další zajímavé články

Zapoj se do HF KIDS SNOW BATTLE a vyhraj SNB kemp na Kaprunu!

Jarní projekt Kaprun je zpět! Zažij jedinečný freestyle camp pod vedením profesionálních coachů z České snowboardové školy v nabitém snowparku Kitzsteinhorn! Neváhej a přihlas se ještě dnes, čeká tě spousta ježdění a zábavy! A v rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme další soutěž, tentokrát ve formě snowboardového battlu. Na základě kvalifikačních videí, vybereme s porotou ridery, kteří postoupí do dalšího kola a můžou tak soutěžit o dvě místa na campu. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích - BOYS and GIRLS.

Série Open Faces se vrací do Vorarlbergu do oblasti Silvretta/Montafon!

Série závodů Open Faces se vrací do Vorarlbergu, kde již v neděli 25.2. proběhne 4* kvalifikační závod na Freeride World Tour 2025! Sleduj živý přenos níže!

Red Bull Full Moon je zatím nejlepší akcí sezóny 23/24?!

Přátelé, co vám budeme povídat... To co jsme ve středu zažili na holešovickém výstavišti bylo prostě neskutečné. Jezdci se totálně urvali ze řetězu, zapomněli na smrtelnost lidského druhu a vydali se za hranice všeho možného i nemožného. Do teď úplně nerozumíme, jak se to povedlo, že na místě nepřistával vrtulník a všichni z toho odešli více méně po svých (viz. naše video s pády na IG). Pokud jste tam nebyli, tak je nám vás líto, ale třeba aspoň trochu pochopíte, jak to na akci probíhalo po přečtení tohoto reportu.