Maximal Animal first NEKLID shred

Takže, jak jsme ukončili sezónu už víte, jak probíhal Snowcamp s námi taky víte, ale jak začala naše sezóna, tak o tom jsme zatím mlčeli. Ale nemůžeme vás o to ošidit, takže zde je článek o našem prvním letošním společném šredu.

Při našem prvním pojezdu se nás sešlo nejvíce za celou sezónu, složení bylo následující: Lapel, Moran, Martin, Fatuš, Ondra a Vorel.  Dohoda zněla, že se sejdeme na Neklidu, jelikož i přes to, že tam všude byla tráva, tak tam vyrostlo pět překážek. Dvě velké roury hokejka a zetko, roura, pole jam a rail 3 metry. 

Začali jsme Z rourou a hokejkou. Opět byl začátek trochu těžší, protože roury jsou celkem dlouhé a lámané, což byl ideál na začátek sezóny. Ale nakonec jsme všichni zadali, jako vždy samozřejmě :-). Jelikož probíhala #Snowboardelinstachallange, tak jsme zkoušeli i nějaká kombíčka, největší peklo zkoušel Pavel, ale bohužel nakonec nepadlo, teda padlo, ale až během sezóny. 

Následně jsme se přesunuli na pole jam a rail. Na railu zatím padali triky na rozcvičku, hezky opatrně, protože jsme před sebou měli celou sezónu a bylo tam místy i dost ledu na dopadu. Ale to nás nezastavilo a šli jsme na pole jam. Kde jsme poslali nějaký pěkný polety s grebama na fotky, které se velmi povedli. Fatuš na lyžích dokonce na tý trčící tyči dával grind, což bylo celkem přísný, protože kdyby se mu rozjely nohy, tak by z něj byla Fatuška. Ale vše dobře dopadlo a máme stále Fatuše. 
I když počasí nebylo úplně ideální, tak jsme si den parádně užili a myslím, že jsme plnohodnotně otevřeli sezónu.

A to je pro dnešek všechno, už víte o naší krátké sezóně vše. A nebo ne??? My doufáme, že ne!!!

Užívejte domácího studia, home office, čtení knih a taky si zasportujte, protože ve zdravém těle zdravý duch!!!

Zdarec Ondra.

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.