Maximal Animal first NEKLID shred

Takže, jak jsme ukončili sezónu už víte, jak probíhal Snowcamp s námi taky víte, ale jak začala naše sezóna, tak o tom jsme zatím mlčeli. Ale nemůžeme vás o to ošidit, takže zde je článek o našem prvním letošním společném šredu.

Při našem prvním pojezdu se nás sešlo nejvíce za celou sezónu, složení bylo následující: Lapel, Moran, Martin, Fatuš, Ondra a Vorel.  Dohoda zněla, že se sejdeme na Neklidu, jelikož i přes to, že tam všude byla tráva, tak tam vyrostlo pět překážek. Dvě velké roury hokejka a zetko, roura, pole jam a rail 3 metry. 

Začali jsme Z rourou a hokejkou. Opět byl začátek trochu těžší, protože roury jsou celkem dlouhé a lámané, což byl ideál na začátek sezóny. Ale nakonec jsme všichni zadali, jako vždy samozřejmě :-). Jelikož probíhala #Snowboardelinstachallange, tak jsme zkoušeli i nějaká kombíčka, největší peklo zkoušel Pavel, ale bohužel nakonec nepadlo, teda padlo, ale až během sezóny. 

Následně jsme se přesunuli na pole jam a rail. Na railu zatím padali triky na rozcvičku, hezky opatrně, protože jsme před sebou měli celou sezónu a bylo tam místy i dost ledu na dopadu. Ale to nás nezastavilo a šli jsme na pole jam. Kde jsme poslali nějaký pěkný polety s grebama na fotky, které se velmi povedli. Fatuš na lyžích dokonce na tý trčící tyči dával grind, což bylo celkem přísný, protože kdyby se mu rozjely nohy, tak by z něj byla Fatuška. Ale vše dobře dopadlo a máme stále Fatuše. 
I když počasí nebylo úplně ideální, tak jsme si den parádně užili a myslím, že jsme plnohodnotně otevřeli sezónu.

A to je pro dnešek všechno, už víte o naší krátké sezóně vše. A nebo ne??? My doufáme, že ne!!!

Užívejte domácího studia, home office, čtení knih a taky si zasportujte, protože ve zdravém těle zdravý duch!!!

Zdarec Ondra.

Další zajímavé články

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.

Mikkel Bang a Robin Van Gyn korunovanými vítězi poslední zastávky Natural Selection Tour

V pátek se odjela poslední zastávka Travisovi velkolepé akce Natural Selection Tour v Tordrillo Mountain Lodge, kterou jste mohli sledovat živě na Red Bull TV nebo následně ze záznamu na Youtube. O všem jsme vás již informovali. Nyní je na čase vám shrnout, jak to dopadlo.

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!