Maximal Animal first NEKLID shred

Takže, jak jsme ukončili sezónu už víte, jak probíhal Snowcamp s námi taky víte, ale jak začala naše sezóna, tak o tom jsme zatím mlčeli. Ale nemůžeme vás o to ošidit, takže zde je článek o našem prvním letošním společném šredu.

Při našem prvním pojezdu se nás sešlo nejvíce za celou sezónu, složení bylo následující: Lapel, Moran, Martin, Fatuš, Ondra a Vorel.  Dohoda zněla, že se sejdeme na Neklidu, jelikož i přes to, že tam všude byla tráva, tak tam vyrostlo pět překážek. Dvě velké roury hokejka a zetko, roura, pole jam a rail 3 metry. 

Začali jsme Z rourou a hokejkou. Opět byl začátek trochu těžší, protože roury jsou celkem dlouhé a lámané, což byl ideál na začátek sezóny. Ale nakonec jsme všichni zadali, jako vždy samozřejmě :-). Jelikož probíhala #Snowboardelinstachallange, tak jsme zkoušeli i nějaká kombíčka, největší peklo zkoušel Pavel, ale bohužel nakonec nepadlo, teda padlo, ale až během sezóny. 

Následně jsme se přesunuli na pole jam a rail. Na railu zatím padali triky na rozcvičku, hezky opatrně, protože jsme před sebou měli celou sezónu a bylo tam místy i dost ledu na dopadu. Ale to nás nezastavilo a šli jsme na pole jam. Kde jsme poslali nějaký pěkný polety s grebama na fotky, které se velmi povedli. Fatuš na lyžích dokonce na tý trčící tyči dával grind, což bylo celkem přísný, protože kdyby se mu rozjely nohy, tak by z něj byla Fatuška. Ale vše dobře dopadlo a máme stále Fatuše. 
I když počasí nebylo úplně ideální, tak jsme si den parádně užili a myslím, že jsme plnohodnotně otevřeli sezónu.

A to je pro dnešek všechno, už víte o naší krátké sezóně vše. A nebo ne??? My doufáme, že ne!!!

Užívejte domácího studia, home office, čtení knih a taky si zasportujte, protože ve zdravém těle zdravý duch!!!

Zdarec Ondra.

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.