Maximal Animal - Spot u Křimovské přehrady

Další neděle je za námi a my jsme se tentokrát vydali ke Křimovské přehradě kousek od Chomutova kde jsme našli starou obří drtičku kamenů, které se používali na stavbu přehrady. Pojďte se snámi podívat jak náš den ježdění probíhal.

Obří betonový komplex nám připravil dva na sebe navazující Dropy, které se ze začátku zdáli lehčí než ve skutečnosti byli. Teď se ale vrátíme zpátky jak jsem se vubec na Křimovskou přehradu dostali. Náš bro Roman aka Moran nám u jeho rodičů, které se starají o chod přehrady domluvil místo kde by jsme mohli strávit neděli. Sněhu je všude hodně a v okolí přehrady je spoustu spotů, které se nám moc líbily ale z důvodu ochraných pásem se tam nesmí vstupovat.

Startovací pokusy byli celkem sranda protože první drop tě strašně zrychlil a po dopadu jsme měli dráhu asi 3 metry a byl další drop až na zem. Pokud se pozorně podíváte na našich obličejích je vidět jaké to bylo :D Měli jsme celkem nahnáno jelikož všude kolem prvního dropu byli kovové šrouby, na kterých byl uchycený pás, který vozil kameny. Začli jsme jezdit přes den ale jak zapadlo slunce a dorazil fotograf Miloš Štáfek tak začla show. 

Vedle Dropu jsme si postavili skok s vystřelovákem na který jsme se rozjížděli pomocí čtyřkolky. Ze začátku jsme všichni přelétli dopad a museli jsme ho posunout o pár metrů dál. Neděle byla ještě víc užitá jelikož dorazil i náš OG rider  Ondra sukůtr Kovář, který na snowboardu nestál celé tři roky a hned si poslal skok. 

Po pár hodinách nočního ježdění nám začli docházet síly a všichni byli unavení. Všichni jsme si ježdění užili, protože to bylo něco jiného a zajímavějšího než jsem doposud tuto sezónu jezdili. Rozhodně se máte co těšit na další epizodu o ježdění s Maximal Animal.

Velké poděkování patří naším partnerům jako je Hosefeathers, Bataleon, RomeRiderzone.cz

Teď si už ale pojďte užít krátké video, které se nám podařilo ze spotu připravit a doufáme že se Vám bude líbit a přečtete si další epizodu našeho Blogu.

Pokud vás naše tvorba baví nebojte se nás sledovat na Instagramu a Facebooku Maximal Animal kde se dozvíte více otom co právě tvoříme.

Sleduj nás třeba zde:

Pro Freeride.cz

Maximal Animal
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!