Melodrama - Full movie

Jon Stark patří mezi přední americké filmaře a jeho jméno nese plno zajímavých projektů. Zatím poslední snímek, pod který se podepsal, se jmenuje Melodrama a právě ten nás dnes čeká. Plán natáčení se zaměřil na streetové a backcountry lokality v Kanadě, USA, Itálii a Japonsku a sestavu, která se natáčení zúčastnila, by Jonovi mohla závidět každá filmová prudukce.

Než se Jon Stark rozhodl vyrazit natáčet svůj nový film, měl rozhodně šťastnou ruku v oslovování budoucích účastníků. Po severoamerických, italských a japonských lokalitách se s ním vydala silná sestava, které vévodil sám Bode Merrill. Spojení Jona a Bodeho je vždycky zárukou úspěchu a když se k této dvojici přidali i Jesse Paul, Erik Leon, Mike Liddle, Johnny Brady a Garrett Warnick, měl Jon Stark předem vyhráno. A co že nás to v jeho filmu Melodrama čeká?

Všichni zmínění rideři patří mezi univerzály, kteří umí zabít jak na streetu tak ve volném terénu. Právě tímto směrem se Jon rozhodl jít. Těšit se tak můžeme na kombinaci urban spotů a lokalit, kde převládá prašan. Rozdělení na party jednotlivých jezdců ale nečekejte, půjde spíš o místa, kde se natáčelo a trochu mix všeho dohromady. V následujících 25 minutách se budete po snowboardové stránce hodně bavit. 

Kamera: Jon Stark, Joe Carter
Edit: Jon Stark
Další rideři: Jesse Paul, Spencer Schubert, Toni Kerkela, Chris Grenier, Riley Nickerson, Louif Paradis

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.