Melodrama - Full movie

Jon Stark patří mezi přední americké filmaře a jeho jméno nese plno zajímavých projektů. Zatím poslední snímek, pod který se podepsal, se jmenuje Melodrama a právě ten nás dnes čeká. Plán natáčení se zaměřil na streetové a backcountry lokality v Kanadě, USA, Itálii a Japonsku a sestavu, která se natáčení zúčastnila, by Jonovi mohla závidět každá filmová prudukce.

Než se Jon Stark rozhodl vyrazit natáčet svůj nový film, měl rozhodně šťastnou ruku v oslovování budoucích účastníků. Po severoamerických, italských a japonských lokalitách se s ním vydala silná sestava, které vévodil sám Bode Merrill. Spojení Jona a Bodeho je vždycky zárukou úspěchu a když se k této dvojici přidali i Jesse Paul, Erik Leon, Mike Liddle, Johnny Brady a Garrett Warnick, měl Jon Stark předem vyhráno. A co že nás to v jeho filmu Melodrama čeká?

Všichni zmínění rideři patří mezi univerzály, kteří umí zabít jak na streetu tak ve volném terénu. Právě tímto směrem se Jon rozhodl jít. Těšit se tak můžeme na kombinaci urban spotů a lokalit, kde převládá prašan. Rozdělení na party jednotlivých jezdců ale nečekejte, půjde spíš o místa, kde se natáčelo a trochu mix všeho dohromady. V následujících 25 minutách se budete po snowboardové stránce hodně bavit. 

Kamera: Jon Stark, Joe Carter
Edit: Jon Stark
Další rideři: Jesse Paul, Spencer Schubert, Toni Kerkela, Chris Grenier, Riley Nickerson, Louif Paradis

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.

X Games v Aspenu 2020 už mají první snowboardové medailisty!

V americkém Aspenu už jsou v plném proudu letošní X Games 2020 a svět už zná první dva zlaté medailisty ve snowboardových kategoriích! Pojďte se s námi rychle podívat, kdo letos kraloval snowboardovému Big Airu žen a snowboardové SuperPipe mužů.

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.