Method Movie 3 - Trailer

Produkce Method Magu mákla na dalším natáčení a jeho výsledkem bude Method Movie 3. Sestava opět hodně našláplá, lokality ve velkým topu a z prvního teaseru, který si teď dáme, je vidět, že se máme na co těšit.

Spojení Method Magu Red Bull Media House je stále silnější a my se můžeme těšit na dašlí skvělý výsledek této spolupráce. Po jedničce a dvojce je tady i trojka a laťka kvalitního snowboardového filmu zůstává stále hodně vysoko. Posuďte sami, první vlaštovka v podobě teaseru je tady. A co že si pro nás pánové připravili tentokrát? Klasický snowboardový film s lokalitama v ulicích několika měst, nebude ale chybět ani snowpark a oblíbený volný terén. Dávejte play a nechte se navnadit na Method Movie 3. Ten jde do online světa již 19. listopadu. Stay tuned... 

Riders: Dominik Wagner, Len Jorgensen, Rene Rinnekangas, Brady Lem, Zebbe Landmark, Nils Arvidsson, Markus Keller, Marc Swoboda a další.

Sponzoři: Airblaster, Blue Tomato, Chpo, DC, Dragon, Libtech, Nitro, Ripcurl, Rome.

Lokality: Rusko, Rakousko, Švédsko, Švýcarsko, Finsko, Polsko, Japonsko, Kalifornie, Oregon.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!