Method Movie 3 - Trailer

Produkce Method Magu mákla na dalším natáčení a jeho výsledkem bude Method Movie 3. Sestava opět hodně našláplá, lokality ve velkým topu a z prvního teaseru, který si teď dáme, je vidět, že se máme na co těšit.

Spojení Method Magu Red Bull Media House je stále silnější a my se můžeme těšit na dašlí skvělý výsledek této spolupráce. Po jedničce a dvojce je tady i trojka a laťka kvalitního snowboardového filmu zůstává stále hodně vysoko. Posuďte sami, první vlaštovka v podobě teaseru je tady. A co že si pro nás pánové připravili tentokrát? Klasický snowboardový film s lokalitama v ulicích několika měst, nebude ale chybět ani snowpark a oblíbený volný terén. Dávejte play a nechte se navnadit na Method Movie 3. Ten jde do online světa již 19. listopadu. Stay tuned... 

Riders: Dominik Wagner, Len Jorgensen, Rene Rinnekangas, Brady Lem, Zebbe Landmark, Nils Arvidsson, Markus Keller, Marc Swoboda a další.

Sponzoři: Airblaster, Blue Tomato, Chpo, DC, Dragon, Libtech, Nitro, Ripcurl, Rome.

Lokality: Rusko, Rakousko, Švédsko, Švýcarsko, Finsko, Polsko, Japonsko, Kalifornie, Oregon.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Nostalgický čtvrtek - X. - Martin Černík

Po týdenní pauze se opět hlásím s tradiční rubrikou „Nostalgické čtvrtky“. Rád bych v dnešním jubilejním 10. díle zavítal zpátky do Čech a zároveň navázal na nedávný rozhovor s Martinem Černíkem a rád bych zabrousil do historie našeho nejlepšího snowboardisty historie. Dnes se tedy podíváme na Martinovi začátky a úspěchy. Shrneme si, co ho vlastně přivedlo na vrchol světového snowboardingu a hlavně odvyprávíme příběh, který okouzlil nás všechny.

Valentino Guseli přepisuje historii snowboardingu

Teprve 16. letý australský jezdec se zapsal do historie snowboardingu, když 31. března v Laaxu vyskočil 7,3 metrů nad koping rampy. Přepisuje tak 11 let starý rekord Shauna Whita z X-Games, tehdy Shaun atakoval hranici 7 metrů.

Jarní shredy z Krušných hor

Jarní část sezóny je jistě nejoblíbenější mezi všemi riders. Shredy v mikině nebo tričku, sluníčko, dlouhý den a slashík, kvůli kterému si můžete dovolit zkoušet věci, na které jste se celou sezónu neodvážili. Své o tom určitě ví i aktéři z tohoto videa z Neklidu a Klínovce. Erich Cinkl, se kterým nedávno u nás vyšel rozhovor, a mladá krev Samuel Fejg. Kluci využili darů jarních teplých dní a slušně poshredili. Padlo plno parádních, stylových a těžkých triků.