Method Movie 3 - Trailer

Produkce Method Magu mákla na dalším natáčení a jeho výsledkem bude Method Movie 3. Sestava opět hodně našláplá, lokality ve velkým topu a z prvního teaseru, který si teď dáme, je vidět, že se máme na co těšit.

Spojení Method Magu Red Bull Media House je stále silnější a my se můžeme těšit na dašlí skvělý výsledek této spolupráce. Po jedničce a dvojce je tady i trojka a laťka kvalitního snowboardového filmu zůstává stále hodně vysoko. Posuďte sami, první vlaštovka v podobě teaseru je tady. A co že si pro nás pánové připravili tentokrát? Klasický snowboardový film s lokalitama v ulicích několika měst, nebude ale chybět ani snowpark a oblíbený volný terén. Dávejte play a nechte se navnadit na Method Movie 3. Ten jde do online světa již 19. listopadu. Stay tuned... 

Riders: Dominik Wagner, Len Jorgensen, Rene Rinnekangas, Brady Lem, Zebbe Landmark, Nils Arvidsson, Markus Keller, Marc Swoboda a další.

Sponzoři: Airblaster, Blue Tomato, Chpo, DC, Dragon, Libtech, Nitro, Ripcurl, Rome.

Lokality: Rusko, Rakousko, Švédsko, Švýcarsko, Finsko, Polsko, Japonsko, Kalifornie, Oregon.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.