Method Movie 3 - Trailer

Produkce Method Magu mákla na dalším natáčení a jeho výsledkem bude Method Movie 3. Sestava opět hodně našláplá, lokality ve velkým topu a z prvního teaseru, který si teď dáme, je vidět, že se máme na co těšit.

Spojení Method Magu Red Bull Media House je stále silnější a my se můžeme těšit na dašlí skvělý výsledek této spolupráce. Po jedničce a dvojce je tady i trojka a laťka kvalitního snowboardového filmu zůstává stále hodně vysoko. Posuďte sami, první vlaštovka v podobě teaseru je tady. A co že si pro nás pánové připravili tentokrát? Klasický snowboardový film s lokalitama v ulicích několika měst, nebude ale chybět ani snowpark a oblíbený volný terén. Dávejte play a nechte se navnadit na Method Movie 3. Ten jde do online světa již 19. listopadu. Stay tuned... 

Riders: Dominik Wagner, Len Jorgensen, Rene Rinnekangas, Brady Lem, Zebbe Landmark, Nils Arvidsson, Markus Keller, Marc Swoboda a další.

Sponzoři: Airblaster, Blue Tomato, Chpo, DC, Dragon, Libtech, Nitro, Ripcurl, Rome.

Lokality: Rusko, Rakousko, Švédsko, Švýcarsko, Finsko, Polsko, Japonsko, Kalifornie, Oregon.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...