Michal Štrunc poshredil německou lednici Bispingen

Na našem redakčním emailu přistálo další super amatérské video od Michala Štrunce. Tenhle týpek a lokál ze západu Čech rád jezdí do haly v německém Bispingenu. Odkud natočil tento krátký edit, kde podle jeho slov odjel spoustu nových triků. V hale je Michal skoro jako doma a když v létě dostane chuť na zimu a sníh, zajede si pár stovek kilometrů na západ k Hamburku, kde stojí lednice a v ní povedený snowpark. Podívejte se na videjko od Michala a posílejte nám i vaše edity! Děkujeme...

Redakční email: freeride@freeride.cz

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.

Mikkel Bang a Robin Van Gyn korunovanými vítězi poslední zastávky Natural Selection Tour

V pátek se odjela poslední zastávka Travisovi velkolepé akce Natural Selection Tour v Tordrillo Mountain Lodge, kterou jste mohli sledovat živě na Red Bull TV nebo následně ze záznamu na Youtube. O všem jsme vás již informovali. Nyní je na čase vám shrnout, jak to dopadlo.

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!