Michal Štrunc poshredil německou lednici Bispingen

Na našem redakčním emailu přistálo další super amatérské video od Michala Štrunce. Tenhle týpek a lokál ze západu Čech rád jezdí do haly v německém Bispingenu. Odkud natočil tento krátký edit, kde podle jeho slov odjel spoustu nových triků. V hale je Michal skoro jako doma a když v létě dostane chuť na zimu a sníh, zajede si pár stovek kilometrů na západ k Hamburku, kde stojí lednice a v ní povedený snowpark. Podívejte se na videjko od Michala a posílejte nám i vaše edity! Děkujeme...

Redakční email: freeride@freeride.cz

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!