Mikýřův Prkenný Přehled - Epizoda V: Návrat ke kořenům

Snowboardová a freeski komunito je to tady! Další díl věhlasného a společností tolik milovaného Mikýřova prkenného přehledu je venku!

Po dlouhé době čekání a trápení bez jakýchkoliv informací o české scéně prkenných sportů se vrací bájný, dnes už i všeobecně známý Mikýř, aby nám opět osvětlil, jak to tady u nás v tom rybníčku chodí. My mu tímhle hlasitě děkujeme a hlásáme ZWEIST!

Ke kořenům se navrátil

Martin Mikyska
Další články autora

Zweist

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!