Mini report a galerie z akce GAMEofSHRED by Kalinmafia v Peci

První zastávka nevšedního contestu GAMEofSHRED by Kalinmafia na piknikáčí proběhla tuto sobotu v Peci pod Sněžkou a podle komentářů z místa dění lze akci popsat jedním slovem. Bylo „ZLEEEEEEE“. Pojďte kouknout na výsledky akce a pár fotek!

Do 15ti let
1. Max Benáčan

Holky
1. Veronika JAyah
2.Anca Nekolová 
3.Edita Jirova

Kluci 15+ 
1. Tomas Cisař
2 . Honza rovenský
3 . Kuba Šimůnek 

Trick of the day
David Čonka (cab 3 in cab 5 out)

Po tom, co se parta dotočila na piknikáči, tak se místo chaosu přesunulo do klubu Klondike, kde se rozjela pekelná párty a premiéra filmu Let´s Grind od Restless Snowboarding crew.

Příště se můžete těšit na GAMEofSHRED v legendární Weedkovicích!

Fotky by: David Chvatal, Martin Paducha a Anna Mušková

Galérka

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!