Mountain Dew SuperSnake - Full Video

Spojit v jednom projektu snowboarding a skateboarding? Ano, párkrát se to už podařilo, ale zatím nikdo nevymyslel projekt takového rozsahu, jakým je Mountain Dew SuperSnake.

Co se asi tak může stát, když Mountain Dew osloví své jezdce a propojí je s kluky ze Snow Park Technologies a CA RampWorks? Něco velkého. Nápad, který vznikl tímto propojením, oslovil i vedení resortu Sierra at Tahoe a cesta k uskutečnění projektu Mountain Dew SuperSnake byla odstartovaná. Následovalo sehnání dostatečného množství peněz a lidí a celý projekt následně uskutečnit. Vše se podařilo a Mountain Dew SuperSnake je tady.

A co SuperSnake znamená? Dva setupy přizpůsobené jak snowboardům tak skateboardům, vzájemně pak do sebe propojených. Nápad zní dobře, ale jak to celé provést? 

Příprava trvala několik týdnů, samotná stavba pak necelé dva týdny. Pozvaní jezdci (snb - Danny Davis, Jeremy Jones, Scotty Lago, skate - Sean Malto, Trevor Colden, Chris Colbourn, Jordan Maxham, Nick Tucker, Micky Papa) se poté s tratí seznamovali několik dnů. Skoro 20 kameramanů a fotografů zaznamenávalo každý jejich pohyb. Výsledek? Hranice byly opět překonány a v Sierra at Tahoe mohl vzniknout projekt Mountain Dew SuperSnake. Tady je film, který zde, za přispění několika desítek lidí, vznikl. Enjoy.

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!