Na Neklidu se už shredí!

Máme radost když vidíme, že si užíváte začátek sezóny. Ať už jedou nebo nejedou vleky, pokud je kousek sněhu, tak je zábava vždy zaručena! Jednu takovou zábavnou session přináší borci z Neklidu!

Během minulého víkendu se na Neklidu sešla početná partička a hodila si parádní session. Ve videu se představí stálice české scény Tomáš Císař, Roman Zanka, Michal Bíša, Jan Rovenský, lokálové z Neklidu Venca Nedoma, žijicí legenda Martin Matoušek, mladá puška Samuel Fejgl a autor videa Erich "Pherdex" Cinkl

Vypadá, že to na Neklidu žije a všichni jsou nadšeni ze začátku sezóny. A to je sakra dobře! Tak točte edity ze shredů, protože teď to zatím vypadá na  "šlapačku". 

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.

Mikkel Bang a Robin Van Gyn korunovanými vítězi poslední zastávky Natural Selection Tour

V pátek se odjela poslední zastávka Travisovi velkolepé akce Natural Selection Tour v Tordrillo Mountain Lodge, kterou jste mohli sledovat živě na Red Bull TV nebo následně ze záznamu na Youtube. O všem jsme vás již informovali. Nyní je na čase vám shrnout, jak to dopadlo.

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!