Na Neklidu se už shredí!

Máme radost když vidíme, že si užíváte začátek sezóny. Ať už jedou nebo nejedou vleky, pokud je kousek sněhu, tak je zábava vždy zaručena! Jednu takovou zábavnou session přináší borci z Neklidu!

Během minulého víkendu se na Neklidu sešla početná partička a hodila si parádní session. Ve videu se představí stálice české scény Tomáš Císař, Roman Zanka, Michal Bíša, Jan Rovenský, lokálové z Neklidu Venca Nedoma, žijicí legenda Martin Matoušek, mladá puška Samuel Fejgl a autor videa Erich "Pherdex" Cinkl

Vypadá, že to na Neklidu žije a všichni jsou nadšeni ze začátku sezóny. A to je sakra dobře! Tak točte edity ze shredů, protože teď to zatím vypadá na  "šlapačku". 

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!