Na východě republiky proběhne akce Blackcomb.cz Jib Contest!

Lokální východní srdcař Radek Vranka, kterému nikdo neřekne jinak než Raďul, chystá společně s partou EAST crew další skvělou akci pro místní snowboardovou a freeski komunitu. Vše se odehraje již příští víkend ve ski areálu Severka, kde bude připravený pořádný Jib Contest doplněný o celovíkendový program! Tak si vychutnejte povedenou pozvánku od Raďula!

Ahoj parto, zdravíme vás z východu a rádi bychom vás pozvali na Blackcomb.cz Jib Contest, který se uskuteční v sobotu 25. 2. 2023 ve ski areálu Severka, který se nachází v Dolní Lomné, kousek od Jablunkova.

Lokální parta East crew, která se snaží na východě držet partu divočejších lidí pohromadě a organizuje v tomhle revíru akce spojené se skateboardingem a snowboardingem, chystá snb / freeski pohodový jam. Na tenhle den se v prostoru pomy kousek od horské chaty a venkovního baru vytvoří dvě lajny, jedna lehčí (2x bedna, kratší a delší) a vedle těžší (2x speed rail, kratší a delší), které budou extra postaveny pro tento den a díky ski areálu budou mít všichni účastníci jamu vlek podél překážek zcela zdarma. Jelikož jsme na východě, tak je samozřejmostí i startovné zadarmiko. Vše začne oficiálně od 11 hodin, finále a následný best trick contest proběhne max. v 17:00. Nejlepší jezdci dne si mezi sebou kromě hromady věcných cen od sponzorů rozdělí i 5.000,- naší tvrdé měny díky Blackcomb.cz a následně 2.000,- v Rajdrs Camp Cash for Tricks Best Tricku. Během celého dne bude v místě provizorního snowparku zajištěná muzika s DJem Hanzkem Bockem a Spotify autopilotem, občerstvení zajistí kromě klasických ploskaček v náprsence, horská chata Severka s kompletním servisem a také venkovní bar, které jsou od místa konání pohodového jamu opravdu kousek. 

Vyhlášení nejlepších příchozích snb / freeski proběhne po skončení jamu v místě horské chaty a následně proběhne ofiko afterka na horské chatě, venkovním baru před ní, ale jak všichni víme, ona ta after bude už od rána dost solidní, jelikož lidi na východě jsou slabé povahy v tomhle směru a prostě nevydrží čekat, takže asi tak. Můžete se samozřejmě těšit na bohatou tombolu, kde hlavní cenou bude snb deska Burton Landlord 154 a spousty dalších sponzorských věciček. Pokud síly vydrží, uskuteční se i oblíbená, východní soutěž King of Beer a o hudební doprovod se bude celý večer starat stejně jako během dne DJ Hanz Bocek a Spotify autopilot. Slibovat vám tady, kdy skončí afterka nahoře na horské chatě nebudeme, domluvme se tak, že poslední zhasne, zamkne chatu a cajk. 

Ubytování zajišťuje Horská chata Severka (Severka - Ubytování), kde kromě kompletního servisu můžete využít i zbrusu nový wellness (sauna, výřivka, bazén s výhledem ven) za krásné, východní ceny, rezervujte zde: +420733531035 nebo +420558330051, místa ubývají, takže kdo dříve přijde, ten bere, znáte to. My tam budeme od pátečního rána, takže klidně dojeďte i vy, nuda to určitě nebude.

Sledujte facebook událost (Blackcomb.cz Jib Contest | Facebook), kde plníme den, co den nové info a věříme, že vám tady nic neunikne a kdyby cokoli nebylo jasné, klidně napište, rádi se vším pomůžeme, není problém.

Za to, že tuhle akci můžeme uskutečnit, děkujeme předem všem sponzorům, kteří jsou součástí, takže mega děkovačka všem: Ski areál Severka, Horská chata Severka, East crew, Blackcomb, Freeride.cz, Horsefeathers, Nandej, Rock Cafe Jablunkov, Nashgrowshop, Picnic Skateshop, Rudek Franek, Nejgrow, Mishi Tattoo, Radegast, Rajdrs Kemp, ale hlavně všem východním srdcařům, kteří pomáhají s přípravou na max, abyste se celý den bavili, o což nám jde hlavně a těšíme se na všechny, kdo dorazí za námi na východní pohodu směr Severka, mějte se nejlépe, vidíme se 25.2.23 na Blackcomb.cz Jib Contestu

Díky za pozvánku Raďulovi!

Na akci kromě všech zmíněných skvělých cen můžete výhrát i náš merch Freeride.cz, který samozřejmě najdete i v tombole. Tak se vydejte za partou podpořit akci a užít si skvělý den na kopci tady u nás na východě! Bude to mecheche se vším všudy!!!

Vašek

S láskou k východu publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

Stylovej masakr "Activity" od Phila Casabona je tady

B-dog, Brady Perron a několik houmies nás pošlou do kolen desetiminutovkou "Activity"...