Nahlédněte do backcountry kariéry Jakea Blauvelta ve filmu Atmosphere

Znáte ten pocit, když se na podzim díváte na kvalitní backcountry video a jediné, co byste v tu chvíli potřebovali k životu, by byla jedna pořádná lajna v powderu? Jestli ano, tak se na nový krátký film Atmosphere radši ani nedívejte, protože zima je stále daleko a nemuseli byste to přežít, haha.

Film Atmosphere přináší náhled do kariéry známého amerického backcountry ridera Jakea Blauvelta, který dokázal skvěle přenést jeho slopestylové zkušenosti do snowboardingu ve velikých horách.

Lokality: Britská Kolumbie, Mount Baker a Vermont
 


Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Horsefeathers je tady s novou zimní kolekcí i webem!

V našem světě dobře známá česká značka Horsefeathers vstupuje do nové sezóny sebevědomě - s nadupanou zimní kolekcí a zbrusu novým webem. V tomhle článku se tak zaměříme na technologie a novinky v kolekci, na ridery, kteří za Horsefeathers stojí a kteří jsou nedílnou součástí téhle dnes už legendární české firmy, a představíme si i nový web.

Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.

Studujte na Jilemnickém sportovním gymnáziu se zaměřením na snowboarding!

Skloubit snowboarding se školou rozhodně není nic jednoduchého, ale naštěstí je tady jedinečná možnost. Studentka a snowboardistka Denisa Nosková nám poslala do redakce její článek o Jilemnickém sportovním gymnáziu, kde se dá studovat se zaměřením na snowboarding. Ale pozor, přihlášky je možné poslat pouze do konce listopadu!