Nalaďte se na snowboarding v novém roce se Stålem Sandbechem!

Je tady první den nového roku a já bych vám všem chtěl popřát jménem celé Freeride.cz/Snowboard redakce všechno nejlepší do roku 2021 a hlavně spoustu sněhu a snowboardingu! Jelikož momentálně podmínky ani pandemie snowboardingu moc nepřeje, tak si pojďte dát alespoň krátký ohled na snowboarding Ståleho Sandbecha v roce 2020!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.