Náš "zakladatel" Martin Večerka byl hostem Tupý Hrany podcastu!

Pusť si nový díl Tupý Hrany podcastu, ve kterém si kluci Šimon Bartík a Tomáš Kroczek pozvali legendu našeho magazínu Freeride.cz Mártyho Večerku. Tak si poslechni, jak celé tohle vzniklo!

Martin Večerka: Freeride.cz začal v prehistorii, nakonec jsme udělali kvantum eventů

"Márty je jako hlava webu freeride.cz, kterej funguje už přes dvacet (!) let obrovsky důležitá postava. Zavzpomínali jsme tradičně na počátky webu a postupný fungování jednotlivejch sportovních sekcí - proč nikdy neřešil skate scénu a jak se web po celou dobu utvářel? Pod jeho taktovkou taky vznikly legendární snb snímky Vo(a)yage, The Lab nebo Never Too Late - co má všechno produkční filmu na starost? Npíše další knihu? Jak se fungování magazínu daří držet s nástupem sociálních sítí? Kdo teď za FR.cz stojí? Otřeli jsme se taky o Martyho hlavní byznys - výrobu merche. Chybět nemohlo legendární Parks Info, Just Ride nebo Mikýřův Prkenný Přehled. Celý díl najdeš na www.herohero.co/tupyhrany. Děkujeme za support!"

Tupý Hrany podcast

Marty je legenda pro

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Zoltán Strcuľa a Roman Dlauhý zabili v The Crap Show!

Československo se zase spojilo, když Roman Dlouhý a Zoltán Strcuľa zabili ve třetím letošním díle The Crap Show!!! Nejnovější díl z téhle tradiční série snowboardových videí z evropské mekky freestyle snowboardingu je opět venku a my si ho díky našim klukům fakt vychutnali. Tak na to koukejte!

Silvretta Montafon hostila vydařenou zastávku FWT Qualifier!

Na kvalifikačním závodě 4* FWT v Silvretta Montafon se organizátorům a jezdcům zadařilo a podmínky klaply na jedničku!

Jižní Amerika na tebe čeká ve freeridovým filmu "Zonda"

Američan Dorian Densmore nám vezme na velký dobrodružství do jihoamerických And...