Nastartuj sezónu s novou kolekcí revolučního vázání od Flow!

Od roku 1996 přichází Flow s vázáním, které rozbořilo veškeré povědomí o tom, jak má správně snowboardové vázání vypadat. Od té doby, má Flow na trhu své místo s vlastním patentem vázání, které mnoho riderů moc dobře zná - sklápěcí paty a přezky z jednoho kusu. Tento systém vázání si našel díky jeho funkčnosti mnoho oblíbenců, kteří nedají na Flow vázání dopustit. Pojďme se společně podívat, co si pro nás tenhle výrobce revolučního vázání přichystal a jaké nové kousky na sezónu 20/21 můžeš zakoupit na SNOWBOARD ZEZULA.

Revoluční Flow EXO-PowerStraps. V tom je rychlost nasazení snowboardu,vysoký level komfortu a ovladatelnosti, nízká váha a především parádní dizajny, díky kterým budeš na vázání Flow sakra hrdej! 
Pro letošní sezónu si výrobce přichystal spoustu novinek, o kterých si víc řekneme níže. 

Flow EXO-PowerStraps: Nový dvouvrstvý design pro přesné rozložení síly a bezkonkurenční pohodlí

Vázání Flow 2020/21 představují revoluční PowerStraps EXO-Kush a EXO-Frame pro modely se strapy Fusion a Hybrid.

EXO-PowerStraps jsou založeny na prověřeném 3D tvarovaném designu strapu, nově ale používají lehčí materiály, které se ještě lépe přizpůsobí. Nová vázání stále zahrnují technologii Active Strap Tech a legendární Speed-Entry System, teď ale ještě lépe padnou a jsou pružnější.

Každý strap má dva klíčové prvky

  • ExoSpines tvoří přímé spojení s vázáním pro pevné uchycení boty a ideální přenos síly.
  • Pod vnějšími pásky jsou PowerStraps EXO-Kush nebo EXO-Frame, které komfortně obemknou botu a rozloží nadměrný tlak. Výsledkem je pohodlné ale jisté upnutí s vysokou mírou kontroly. Nastavíš a víc neřešíš.

Flow Fuse Hybrid

6 210 Kč

Flow NX2

8 510 Kč

Flow Fenix

4 591 Kč

Dva druhy PowerStraps

EXO-Kush PowerStrap

Tento spodní strap je vyroben z EVA pěny a přináší dokonalou kombinaci pohodlí, ovladatelnosti a nízké váhy.
  • Na modelech Fusion je upevněn dvěma ExoSpines pro nekompromisní výkon a komfort.
  • Na vázáních Hybrid je použit jeden ExoSpine přes kotník v kombinaci s uchycením špičky AuxTech Hexo ToeCap, což zaručuje jisté upevnění a výborné sladění s botou.
EXO-Kush PowerStrap je určen zejména jezdcům, kteří preferují měkčí strapy pro freestyle. Ideální je také pro začátečníky nebo středně pokročilé snowboardisty, jimž tato technologie dopřeje plavnou jízdu a odpustí spoustu chyb.

Flow Omni

6 210 Kč

Flow NX2

8 510 Kč

Flow Fuse

6 210 Kč

Flow NX2 Hybrid

8 510 Kč

Flow Omni Hybrid

6 210 Kč

Flow Fuse Hybrid

6 210 Kč

EXO-Frame PowerStrap

Tužší a lehčí EXO-Frame PowerStrap ze vstřikovaného plastu zajišťuje intenzivnější přenos síly a vynikající rozložení tlaku.
  • Modely Fusion používají dvě ExoSpines a zajišťují bezkonkurenční pocit z technologie Flow Fit.
  • Na modelech Hybrid je opět použit revoluční přední strap AuxTech.
EXO-Frame PowerStrap je skvělou volbou těch, kdo hledají přímé spojení se snowboardem a pocit jistoty na sjezdovce i v backcountry. Toto řešení nejlépe využije středně až velmi pokročilý jezdec. V dětských variantách nabízí EXO-Frame PowerStrap nejlepší pocit z vázání v malém balení.

Flow Mayon

4 591 Kč

Flow Fenix

4 591 Kč

Flow Micron Youth

3 395 Kč

Tak to byla nová kolekce vázání značky Flow. Bližší info k celé nabídce nebo ke konkretním modelům najdeš na e-shopu a kamenné prodejně SNOWBOARD ZEZULA!

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Torstein Horgmo přichází s minifilmem Afterlight

Jezdci Werni Stock, Ikka Backstrom, Sebbe de Buck, a již zmiňovaný, Torstein Horgmo, přichází se slowmotion filmem "Afterlight".

CURATOR Volume III je tady!

Tassilo Hager je tady se třetí edicí knihy CURATOR, která každoročně přináší nabitý snowboardový obsah a svým způsobem supluje mizející tištěné snowboardové magazíny. Máme velkou radost, že vám můžeme na následujících řádcích krátce představit toto dílo, které patří do knihovny každého milovníka snowboardingu!

Jan Hurka – rozhovor se světovým shaperem – II. díl

Minulý týden jsme vám přinesli rozhovor s Honzou, který jsme díky jeho obsáhlosti rozdělili na dva díly. Pokud jste nečetli první díl, určitě vám ho doporučujeme dočíst. Honza se v něm rozpovídal o jeho zkušenostech, životu ve Švédsku a vtipných historkách ze setkáních se světovými jezdci. Tak dnes tady máme onu slibovanou druhou část rozhovoru. Přejeme příjemné počteníčko!