Natoč lajnu z Wéna backyard parku a vyhraj za ní 5 000 Kč

Určitě už všichni slyšeli o jednom domácím snowparku, na jedné české zahradě u Jablonce nad Jizerou. Wéna Kutil si tu doslova vybagroval vlastní snowpark a zve všechny příznivce freestylového ježdění, ať přijedou natočit svojí lajnu a zapojit se sní tak do soutěže o poctivý pětilitr.

Zkrátka přijeť k Wénovi do backyard parku a natoč svojí nejlepší lajnu a tu pošli na email wena@wena.cz a je jedno jestli jezdíš snowboard nebo freeski. Vyhrát může každý!

Jaké jsou pravidla?

  • Přijet si zajezdit do Wéna’s backyard parku
  • Natočit jeden run ( musí být jasný, že jeden lajnu v kuse )
  • Pošli záběr na wena@wena.cz
  • Pošli pouze jeden nejlepší záběr

Může to vypadat třeba takto: 

Výhra:

  • Pozvánka na legendární letní kulturní akci s názvem „Modlitba za sníh, na které proběhne promítání záběr a vyhlášení toho nejlepšího
  • Hlavní výhra 5000 Kč!

Pro freeskiery to má ale podmínku, musí vás k Wénovi do parku dorazit za celou zimu víc jak 20, takže až do Jablonce n. J. pojedeš, nezapomeň vzít kámoše! Navíc Wéna vzkazuje, ať se nebojíš být kreativní nebo naopak se bezpečně rozbít. I to se prý cenní!

Tak pojď do toho, čas máš do konce zimy!

Pro vice informací upaluj na Wény web: https://wena.cz/backyard-park

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Série Open Faces se vrací do Vorarlbergu do oblasti Silvretta/Montafon!

Série závodů Open Faces se vrací do Vorarlbergu, kde již v neděli 25.2. proběhne 4* kvalifikační závod na Freeride World Tour 2025! Sleduj živý přenos níže!

Red Bull Full Moon je zatím nejlepší akcí sezóny 23/24?!

Přátelé, co vám budeme povídat... To co jsme ve středu zažili na holešovickém výstavišti bylo prostě neskutečné. Jezdci se totálně urvali ze řetězu, zapomněli na smrtelnost lidského druhu a vydali se za hranice všeho možného i nemožného. Do teď úplně nerozumíme, jak se to povedlo, že na místě nepřistával vrtulník a všichni z toho odešli více méně po svých (viz. naše video s pády na IG). Pokud jste tam nebyli, tak je nám vás líto, ale třeba aspoň trochu pochopíte, jak to na akci probíhalo po přečtení tohoto reportu.

Robert Ruud zabíjí ve svým season editu "ATV"

Norskej univerzál Robert Ruud nám zpříjemní den svým sezónním editem...