Návštěva Colorada ve video projektech od Brendana Barryho

Brendan Barry během jednoho dne zveřejnil na svém youtube kanále dva povedené video projekty Boys Nite a Goth Nite. Oba dva jsou podle nás velmi povedené a rozhodně stojí za vaší pozornost.

Boys Nite

Čistě streetové video plné amerického stylu. Přesně tak, jak by to kdokoliv z vás od riderů z Coloráda čekal. Krásné spoty, dlouhé a několikrát lámané raily, zídky, lavičky, transfery, nebezpečné crashe, obrovské zastoupení různých jezdců a pohodová hudba. To je přesně to, co máme u Urban videí rádi!

Riders: 

Max Tokunaga, Seth Hill, Andrew Brewer, Ben Bilodeau, Jack Kyle, Jackson Fowler, Greyson Clifford, Jeff Holce, Chris Sypert, Kyle Hay, Kit Hendrickson, Austin Gregory, Drew Eflin, Henry Tellini, Brendan Sullivan, Colin Walters, Chedda Derrek, Lever Austin, Julik-Heine, Blake Axelson, Red Gerard, Hunter Wood a Max Bigley

Goat Nite

Možná by se zdálo, že se toto video od jeho brášky nikterak neliší, ale opak je pravdou. První rozdíl určitě bude v jezdcích, ti jsou totiž jiní než v předchozím snímku. Dále to rozhodně budou spoty, na kterých se natáčelo a určitě i to, že se ve videu podíváme na legendární Mt. Baker, kde se partička zúčastnila „Banked slalomu“ a zajezdila v místním prašanu. Rozhodně i celkový styl a edit je jiný.

Riders: 

Justin Phipps, Grant Giller, Taylor Boyd, Jamie Lynn, Max Warbington, Gus Warbington, Ted Borland, Tim Eddy, Kit Hendrickson, Maxwell Carl, Scott Brendan, Sullivan Drew, Elfin Ben, Hayden Shawn, Bond Greyson, Clifford Morgan, Lynne Anderson, Zach Ahrens, Jackson Fowler, Chris Sypert, Brendan Barry a Tucker Andrews

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!