Nebojte se nám poslat vaše snowboardové video!

Přispívat na freeride.cz můžete i vy! Jsme otevřeni vaší tvorbě. V této době, kdy světu vládnou krátká a jen pár sekundová videa, bychom měli ocenit každého, kdo přichází s dlouhým formátem. Kde jsou ty doby, kdy osobní snowboardové prezentaci vládly dlouhé edity? Vynalézavost a kreativita? Jsme zkrátka v době instagramové. Proto ceníme jakoukoliv vaší tvorbu! Nebojte se nám ji ukázat! Jsme dychtivý po vašich výtvorech a každý kdo pošle na náš redakční mail jeho snowboardový edit, plný poctivého freestylu a pečlivě natrénovaných triku, oceníme chvilkou slávy, zde na Freeride.cz!

Do našeho redakčního mailu přistála zpráva od německého ridera Henryho.
Henry shredí už 29. sezónu a „díky“ covidu letos hodně trávil zimu na české straně Krušných hor, konkrétně na Klínovci a Neklidu, odkud natočil tento pohodový edit, plný parkového ježdění a pečlivě připravených spotů. Na videu je vidět, že Henry často využíval statický záběr. To je super příklad, že k videu nepotřebuješ na natáčení mnohdy celou crew a celé si to můžeš uděláš jak se říká D.I.Y.!

Děkujeme Henrymu za edit a nezapomeňte nám posílat ty vaše na náš email freeride@freeride.cz !!
Do zprávy nám nezapomeňte napsat pár slov o sobě a kde jsi video natočil. Budeme se těšit na plno krásných videi a už teď se nemůžeme dočkat, až zde zveřejníme další parádní kousek!

Zveřejnila

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!