Nebojte se nám poslat vaše snowboardové video!

Přispívat na freeride.cz můžete i vy! Jsme otevřeni vaší tvorbě. V této době, kdy světu vládnou krátká a jen pár sekundová videa, bychom měli ocenit každého, kdo přichází s dlouhým formátem. Kde jsou ty doby, kdy osobní snowboardové prezentaci vládly dlouhé edity? Vynalézavost a kreativita? Jsme zkrátka v době instagramové. Proto ceníme jakoukoliv vaší tvorbu! Nebojte se nám ji ukázat! Jsme dychtivý po vašich výtvorech a každý kdo pošle na náš redakční mail jeho snowboardový edit, plný poctivého freestylu a pečlivě natrénovaných triku, oceníme chvilkou slávy, zde na Freeride.cz!

Do našeho redakčního mailu přistála zpráva od německého ridera Henryho.
Henry shredí už 29. sezónu a „díky“ covidu letos hodně trávil zimu na české straně Krušných hor, konkrétně na Klínovci a Neklidu, odkud natočil tento pohodový edit, plný parkového ježdění a pečlivě připravených spotů. Na videu je vidět, že Henry často využíval statický záběr. To je super příklad, že k videu nepotřebuješ na natáčení mnohdy celou crew a celé si to můžeš uděláš jak se říká D.I.Y.!

Děkujeme Henrymu za edit a nezapomeňte nám posílat ty vaše na náš email freeride@freeride.cz !!
Do zprávy nám nezapomeňte napsat pár slov o sobě a kde jsi video natočil. Budeme se těšit na plno krásných videi a už teď se nemůžeme dočkat, až zde zveřejníme další parádní kousek!

Zveřejnila

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!