Nebojte se nám poslat vaše snowboardové video!

Přispívat na freeride.cz můžete i vy! Jsme otevřeni vaší tvorbě. V této době, kdy světu vládnou krátká a jen pár sekundová videa, bychom měli ocenit každého, kdo přichází s dlouhým formátem. Kde jsou ty doby, kdy osobní snowboardové prezentaci vládly dlouhé edity? Vynalézavost a kreativita? Jsme zkrátka v době instagramové. Proto ceníme jakoukoliv vaší tvorbu! Nebojte se nám ji ukázat! Jsme dychtivý po vašich výtvorech a každý kdo pošle na náš redakční mail jeho snowboardový edit, plný poctivého freestylu a pečlivě natrénovaných triku, oceníme chvilkou slávy, zde na Freeride.cz!

Do našeho redakčního mailu přistála zpráva od německého ridera Henryho.
Henry shredí už 29. sezónu a „díky“ covidu letos hodně trávil zimu na české straně Krušných hor, konkrétně na Klínovci a Neklidu, odkud natočil tento pohodový edit, plný parkového ježdění a pečlivě připravených spotů. Na videu je vidět, že Henry často využíval statický záběr. To je super příklad, že k videu nepotřebuješ na natáčení mnohdy celou crew a celé si to můžeš uděláš jak se říká D.I.Y.!

Děkujeme Henrymu za edit a nezapomeňte nám posílat ty vaše na náš email freeride@freeride.cz !!
Do zprávy nám nezapomeňte napsat pár slov o sobě a kde jsi video natočil. Budeme se těšit na plno krásných videi a už teď se nemůžeme dočkat, až zde zveřejníme další parádní kousek!

Zveřejnila

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.