Nejlepší italský Snowpark Mottolino

Snowpark Mottolino se rozprostírá na jednom z kopců nad městem Livigno, ležícím ve výšce 1816 metrů nad mořem. Ve městě a stejně tak ve snowparku panuje poklidná horská atmosféra a málo kdy vás tam zastihne škaredé počasí.

Asi nejlepší italský snowpark Mottolino ve středisku Livigno už rozjel sezónu a zase je lepší než býval! Shapeři snowparku myslí na všechny riders, a proto ve snowparku najdete několik lajn překážek a skoků rozdělených podle náročnosti od S po XL, mezi které bude v průběhu zimy rozděleno více než šedesát překážek! Podél snowparku vede čtyřsedačková lanovka, na které se málo kdy stojí řady, a tak si můžete dávat jízdu parkem za jízdou. Mottolino snowpark je také jedním z mála evropských snowparků, kde můžete najít tzv. dopadový airbag!

Fotogalerie z výstavby snowparku Mottolino:

Aktuální informace o snowparku můžete sledovat na jeho Instagramu.

Závody, které se ve snowparku letos odjedou:

World Rookie Tour - 12. až 16.1.2019

FIS Europe Cup - 23. až 30.3.2019

Takže pokud si snowpark chcete vychutnat v celé své kráse, tak se do Livigna určitě nevydávejte v termínech závodů!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Vyrazte v létě k vodě a navnaďte se s naším přehledem water jumpů

Teploty začínají atakovat hranici, kdy je příjemné trávit čas spíše u vody, než kdekoliv jinde. Na snowboarding většina z vás nemá ani pomyšlení, protože už je dávno po sezóně. Pokud tedy zrovna nepatříte do sorty riderů, kteří využívají ledovců nebo krytých hal. Je tu ale ještě jedna možnost, a to využívat skoků do vody, které v naší zemi najdete hned čtyři. Ideální čas spojit snowboarding s horkým letním počasím. V tomto přehledu se podíváme, které water jumpy jsou ready na vaší návštěvu a váš trénink.

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!